۱۵:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۶

اعلام ساعت کاری جدید بانک‌ ها و موسسات اعتباری خصوصی

تغییر ساعت کاری بانک ها اعلام شده است و اکنون زمان پذیرش مشتریان و مراجعان شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی را در اندیشه معاصر می خوانید.

اعلام ساعت کاری جدید بانک‌ ها و موسسات اعتباری خصوصی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، تغییر ساعت کاری بانک ها و ادارات در روزهای اخیر اعلام شده است که در اندیشه معاصر صرفا به اعلام ساعت کاری جدید بانک‌ ها و موسسات اعتباری خصوصی می پردازیم.

طبق اعلام کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی، زمان پذیرش مشتریان شعب بانک‌های عضو این کانون از تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ از ساعت ۶:۳۰ صبح آغاز و پایان آن در روز‌های شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۳:۰۰ و روز‌های پنجشنبه ساعت ۱۲:۰۰ ظهر خواهد بود.

ساعت کاری

همچنین در این اطلاعیه تاکید شده است که به لحاظ توجه بیشتر به تصمیمات اتخاذ شده در خصوص صرفه جویی کارآمد در مصرف انرژی، ضروری است واحد‌های در اختیار از ساعت ۱۲:۰۰ دستگاه‌های برودتی خود را خاموش نموده و با کاهش میزان روشنایی تا پایان ساعت اداری، نسبت به صرفه جویی در مصرف برق ساختمان‌ها اقدام نمایند.

براساس این گزارش، شورای هماهنگی بانک‌ها هم دیروز اعلام کرده بود: ساعت کاری واحد‌های صف و ستاد بانک‌ها به استناد تصویب نامه هیأت وزیران و با عنایت به هماهنگی‌های به عمل آمده، از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ تا اطلاع ثانوی از ساعت ۶ الی ۱۳ می‌باشد.

بانک‌ها ضمن برنامه ریزی مناسب برای تداوم خدمت رسانی و حفظ رضایتمندی مشتریان، پایان ساعت کار خدمت حضوری تمامی کارکنان را حداکثر تا ساعت ۱۳ قرار داده و مابقی ساعات کار موظفی را از طریق دورکاری با تمهیدات لازم جبران کنند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط