اعلام ترکیب الهلال با نیمکت نشینی نیمار

نیمار در بازی امشب الهلال برابر الریاض کار را از روی نیمکت آغاز می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،در یکی از دیدارهای هفته ششم رقابت های لیگ حرفه ای عربستان، تیم فوتبال الهلال در استادیوم خانگی خود به مصاف الریاض می رود. تیمی که امسال توانست در رقابت های لیگ دسته اول موسوم به لیگ زرد راهی بالاترین سطح از رقابت های فوتبالی عربستان شود.

بدون شک مهمترین موضوع پیرامون ترکیب الهلال، حضور فوق ستاره برزیلی روی نیمکت ذخیره هاست. نیمار که با انتقالی پر سر و صدا از پاریس راهی این تیم شد، امشب می تواند در نیمه دوم برای نخستین بار با لباس تیم جدید خود به میدان می رود تا اتفاقی تاریخی در استادیوم شاهزاده فیصل بن فهد رخ بدهد.

الهلال که خود را برای شرکت در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا آماده می کند و روز دوشنبه باید به مصاف ناوباهور نامانگان ازبکستان برود و به همین دلیل این دیدار می تواند شروعی برای حضور نیمار در ترکیب اصلی آبی های ریاض و آمادگی در مسابقات آسیایی باشد.

همچون دیدارهای گذشته، امشب نیز یاسین بونو درون دروازه الهلال قرار گرفته است. در خط دفاعی نیز کالیدو کولیبالی به همراه علی البلیهی زوج خط دفاعی را تشکیل داده اند. در سمت راست این تیم یاسر الشهرانی با تجربه انجام وظیفه می کند و سعود عبدالحمید نیز در سمت چپ به کار گرفته شده است.

روبن نوس به همراه سرگئی میلینکوویچ ساویچ در خط میانی به میدان می روند. میشائیل دلگادو به همراه مالکوم وینگرهای راست و چپ هستند. سالم الدوسری نیز پشت سر تک مهاجم الهلال یعنی میتروویچ بازی می کند.

ترکیب الهلال به شرح زیر است:

یاسین بونو، کالیدو کولیبالی، علی البلیهی، یاسر الشهرانی، سعود عبدالحمید، روبن نوس، ساویچ، مالکوم، میشائیل، سالم الدوسری و میتروویچ.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.