اعتراف سرمربی چلسی/ بازیکنانم درگیر این مسئله شدند!

توماس توخل می‌گوید ذهن بازیکنان چلسی در دیدار با برایتون درگیر مسئله سوپرلیگ اروپا شده بود. خبرورزشی – توماس توخل سرمربی چلسی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل برایتون، از دست دادن امتیاز در این بازی را به گردن موضوع سوپرجام انداخت! او در این مورد گفت: «هیچ‌کس از بروز اتفاقات این روزهای فوتبال […]

توماس توخل می‌گوید ذهن بازیکنان چلسی در دیدار با برایتون درگیر مسئله سوپرلیگ اروپا شده بود.

اعتراف سرمربی چلسی/ بازیکنانم درگیر این مسئله شدند!

خبرورزشی – توماس توخل سرمربی چلسی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل برایتون، از دست دادن امتیاز در این بازی را به گردن موضوع سوپرجام انداخت!

او در این مورد گفت: «هیچ‌کس از بروز اتفاقات این روزهای فوتبال خوشحال نیست. ناکامی همیشه می‌تواند رخ بدهد حتی اگر بهترین آماده‌سازی را پشت سر گذاشته باشیم. وضعیت شفاف نبود. من هم مثل شما از اتفاقات با باخبر شدم. من هم از اتفاقات تاثیر گرفتم و فکر می‌کنم بازیکنان هم به همین نحو. ما قبل از بازی درباره هیچ چیز جز سوپرلیگ صحبت نکردیم. هیچ‌کس درباره بازی سوال نکرد. اوضاع این‌گونه است. حواس بازیکنان واقعاً پرت بود.»

توخل ادامه داد: «سعی کردیم اتمسفری مناسب برنده شدن بسازیم اما نشد. زمانی که توپ را در اختیار می‌گرفتیم بی‌دقت بودیم.باید قبول کنیم که شایسته برد نبودیم. اشتباهات بزرگی داشتیم و خسته به نظر می‌رسیدیم. خسته از نظر ذهنی. شایسته برنده شدن نبودیم.»

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی