۱۲:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۹

اعتراف جنجالی سرمربی رقیب استقلال به قدرت شاگردان نکونام

محمد ربیعی، سرمربی تیم ذوب آهن، درباره شرایط تیمش مقابل استقلال صحبت کرد.

نکونام از تهران تا خوزستان / دعوای جنجالی فولاد و استقلال بر سر این سرمربی / فصل آینده نکونام مشخص شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، محمد ربیعی سرمربی تیم ذوب آهن در شرایطی که در میکسدزون ورزشگاه آزادی پس از شکست ۲ بر یک برابر استقلال حاضر شد که درگیری‌ها در پایان بازی از حواشی اصلی این دیدار بود. ربیعی در گفتگو با اصحاب رسانه در واکنش به این حواشی گفت: من ندیدم و فقط شنیدم. باشگاه باید اقدام کند و من خودم با شنیده‌ها قضاوت نمی‌کنم. می‌سپارم به افراد ناظر و باشگاه.

او در واکنش به سبک دفاعی ذوب آهن پس از گلزنی مقابل استقلال گفت:ما مید بلاک بودیم و طبیعی بود که استقلال در زمین خودش و مقابل هوادارانش حمله کند. ۱۵ دقیقه اول نیمه دوم را قبول دارم چون تاکید کردم که هرگز عقب‌نشینی نکنید، متاسفانه تیم عقب نشینی کرد و من هم ۲ تعویض داشتم که ۳ دقیقه پشت خط ماند. گل را که خوردیم اجازه داده شد.

وی افزود:این نتیجه فنی بود. اتفاقات خوبی برایشان افتاد و به آنها خسته نباشید می‌گویم. ۲ گل فوق العاده را خارجی‌های باکیفیت این تیم زدند و از آن گل‌هایی بود که باید بچسبد زیر پیچ و مهره!

ربیعی در واکنش به مسئله اتفاقات بازی با پرسپولیس توضیح داد:من در مورد رختکن گفتم که همه نهادهای امنیتی باید وارد شوند و به هر حال این فضا هم ایجاد شده. من یاد گرفتم کسی را قضاوت نکنم و صحبت نکنم. اگر قضاوت هم شدم کار راحتی است. اینکه به هر کسی اتهام ببندی کار سختی نیست. مهم این است که بتوانم کار خودم را انجام بدهم.

او در مورد درگیری با مهدی هاشمی‌نسب مربی استقلال گفت:

من با هیچکس درگیری نداشتم. اصلا نداشتم.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط