07:43 - 1403/04/16

اطلاعیه مهم و سرصبحی صندوق بازنشستگی کشوری برای بازنشستگان و فرهنگیان بازنشسته

اطلاعیه مهم و سرصبحی صندوق بازنشستگی کشوری برای بازنشستگان و فرهنگیان بازنشسته را در اندیشه معاصر بخوانید.

دانلود سریع فیش حقوق بازنشستگان کشوری از این لینک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، اطلاعیه مهم و سرصبحی صندوق بازنشستگی کشوری برای بازنشستگان و فرهنگیان بازنشسته را در اندیشه معاصر بخوانید.

قرارداد سال جاری طبق روال سال‌های گذشته اجرا خواهد شد و بر اساس آن تمامی افراد تحت پوشش قرارداد بیمه تکمیلی درمان سال ۱۴۰۲ به صورت خودکار به قرارداد سال ۱۴۰۳ منتقل می‌شوند و نیازی به ثبت نام جدید نیست.

بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری؛ پس از مشخص شدن شرکت بیمه ملت به عنوان شرکت بیمه‌گر در قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری در سال ۱۴۰۳ برخی بازنشستگان مطرح شده است که اطلاعیه‌های بعدی نیز به آنها پاسخ داده خواهد شد.

قرارداد سال جاری طبق روال سال‌های گذشته اجرا خواهد شد و بر اساس آن تمامی افراد تحت پوشش قرارداد بیمه تکمیلی درمان سال ۱۴۰۲ به صورت خودکار به قرارداد سال ۱۴۰۳ منتقل می‌شوند و نیازی به ثبت نام جدید نیست.

ثبت درخواست حذف و اضافه به این معنا است که بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش قرارداد بیمه تکمیلی درمان در صورت نیاز به اضافه یا کم کردن افراد تحت تکفل خود که در قرارداد سال قبل ثبت شده و یا ثبت نشده بودند، می‌توانند برای ثبت یا حذف این افراد (افراد تحت تکفل) در بخش مربوطه در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری اقدام کنند.

بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که تمایل به استفاده از این خدمت برای سال ۱۴۰۳ ندارند نیز می‌توانند در همین سامانه نسبت به حذف قرارداد پوشش بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند که عکس این موضوع نیز برای افرادی که قبلا بیمه نبوده و اکنون متقاضی بیمه تکمیلی هستند، قابل انجام است.

صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرده است که متقاضیان حذف یا اضافه کردن افراد تحت تکفل می‌توانند مانند سال گذشته به نشانی اینترنتی اعلام شده، مراجعه و اقدام کنند.

بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری از ابتدای خرداد تا پایان مردادماه ۱۴۰۳ می‌توانند به صورت اینترنتی و تنها از طریق رایانه یا لپ تاپ اقدام لازم را انجام دهند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

3 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

اسمعیل دهقان

پاسخ دادن

16 تیر 1403


باسلام دکتر پزشکیان قول دادند که بیمه رایگان کند

مهدی

پاسخ دادن

21 تیر 1403


سلام باز هم بیمه آتیه سازان حداقل آزمایش مجانی بود بیمه ملت سی درصد باید بازنشسته از جیبش پرداخت کند می خواستند بهتر کنند بدتر شد این چه وضعییه

ویدا حیدری

پاسخ دادن

21 تیر 1403


فقط شعار هر روز بیمه جدید بدتر از قبل انصاف تون را شکر از خدا بترسید چرا بازنشستگان بدبخت برای هر بیماری دچار گرفتاری بشن چرا مرتب خبر تکراری و مسخره میزارید