۱۳:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۵

اطلاعیه مهم سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه کارگران خطاب به بازنشستگان و مستمری بگیران

در اطلاعیه ای درباره فروش سهام شرکت پتروشیمی امیرکبیر سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه کارگران خطاب به بازنشستگان و مستمری بگیران شفاف سازی کردند.

اعطای تسهیلات (وام بانکی) به مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه کارگران خطاب به بازنشستگان و مستمری بگیران شفاف سازی کردند.

شرکت پتروشیمی امیرکبیر تولیدکننده‌ی انواع محصولات پلیمری نظیر پلی‌اتیلن سنگین و سبک و پلی‌اتیلن خطی در کشور است. این شرکت با عرضه‌ی محصولات خود در بازار داخلی و خارجی نقش مهمی را در صنعت پتروشیمی ایفا می‌کند. همچنین راکتورهای پلی‌اتیلن سنگین، راکتور‌های تبدیل اتیلن، کوره‌های واحد الفین، برای اولین بار در ایران توسط این شرکت ساخته شد. این شرکت در سال ۱۴۰۱ با تولید ۷۰۴,۸۶۵ تن انواع محصولات پلیمری برای دومین بار موفق به تحقق ظرفیت اسمی این محصولات (۷۰۰ هزار تن) شد.

سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه کارگران خطاب به بازنشستگان و مستمری بگیران در اطلاعیه ای درباره فروش سهام شرکت پتروشیمی امیرکبیر شفاف سازی کردند

فروش سهام شرکت پتروشیمی امیرکبیر از جمله شرکت‌های زیرمجموعه بانک رفاه کارگران به بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی منتفی شد.

هرگونه تصمیم در خصوص حمایت‌های بانک رفاه از ارتقای سطح معیشت بازنشستگان و همچنین واگذاری سهام تحت تملک، از طریق مبادی رسمی اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار