۰۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۴

اشتباه پرحاشیه ستاره سابق اسقلال/ اخطار فوری به یک روزنامه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،اشتباه پرحاشیه ستاره سابق اسقلال/ اخطار فوری به یک روزنامه.  عزیزبک آمانوف مدتی است در تمرینات استقلال شرکت نمی‌کند و با حضور در تمرینات تیم نسف قارشی ازبکستان درخواست رسمی فسخ قرارداد یکطرفه را ار...

از باشگاه استقلال چخبر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،اشتباه پرحاشیه ستاره سابق اسقلال/ اخطار فوری به یک روزنامه.  عزیزبک آمانوف مدتی است در تمرینات استقلال شرکت نمی‌کند و با حضور در تمرینات تیم نسف قارشی ازبکستان درخواست رسمی فسخ قرارداد یکطرفه را ارائه کرده است. او از باشگاه استقلال نیز به فیفا شکایت کرده و خواهان دریافت مطالبات خود شده است.

بر اساس قرارداد آمانوف ، باشگاه استقلال باید مبلغی را به این بازیکن تا نیم فصل پرداخت می‌کرد اما این اتفاق رخ نداد و هافبک ازبکستانی نیز اخطاری را تنظیم کرد که در صورت پرداخت نشدن مطالبات تا زمان مقرر قراردادش را می‌تواند یک طرفه فسخ کند.

اگرچه آمانوف ادعا کرده که اخطار خود درباره فسخ قرارداد به مسئولان باشگاه استقلال رسانده اما مدیران باشگاه مدعی هستند که چنین اخطاری هرگز به دست آنها نرسیده است!

این در شرایطی است که آمانوف و مدیربرنامه هایش مدعی اند این ایمیل ارسال شده است! حالا اما مشخص شده که آمانوف به جای ایمیل رسمی باشگاه استقلال، اخطار(نوتیس) خود را به ایمیل یکی از روزنامه هواداری ارسال کرده است.

ستاره سابق اسقلال

ستاره سابق اسقلال

این روزنامه که از سال‌ها قبل با مدیرمسئولی علی فتح‌الله‌زاده فعالیت می‌کرد، مدت زیادی است اینترنتی شده و حالا مشخص شده آمانوف اشتباها ایمیل اخطار خود را به ایمیل آن روزنامه به جای باشگاه استقلال ارسال کرده است.

مدیران استقلال حالا قصد دارند مستندات خود را در این خصوص به فیفا ارائه کنند. آنها به کمیته انضباطی فدراسیون جهانی اعلام خواهند کرد که آمانوف ایمیلی مبنی بر اخطار بابت مطالباتش ارسال نکرده و چنین مساله ای صحت ندارد.

حال باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می‌دهد. بی شک کمیته انضباطی فیفا همه جوانب را در نظر خواهد گرفت و حکم را صادر می‌کند. اینکه حکم صادره به سود کدام طرف است، مشخص نیست.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار