16:07 - 1403/04/14

استقلال گوی نقل و انتقالات را از پرسپولیس و سپاهان و … ربود/ بازار داغ نقل و انتقالات داغ تر شد!

مذاکره باشگاه استقلال با مدافع لیگ برتر آغاز شد به طوری که این بازیکن گزینه پرسپولیس هم بود.

استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، جواد نکونام، میلاد فخرالدینی را در لیست مازاد خودش قرار داد و به زودی شاهد جدایی این بازیکن از جمع آبی‌ها خواهیم بود. همچنین کوین یامگا ستاره فرانسوی استقلال هم به دلیل مشکل چشم توانایی بازی کردن حداقل تا پایان نیم فصل اول را ندارد و از لیست استقلال خارج می‌شود. قرارداد صالح حردانی هم با استقلال به اتمام رسیده و مشخص نیست این بازیکن در استقلال می‌ماند یا خیر.

از همین رو باشگاه استقلال به دنبال به خدمت گرفتن یک مدافع راست جدید است. گزینه اول این تیم رامین رضاییان بود که حضورش در استقلال منتفی شد. گزینه بعدی نکونام برای تقویت سمت راست خط دفاعی تیمش، مهدی تیکدری مدافع سابق تراکتور و فصل قبل گل گهر است. این بازیکن قراردادی با گل گهر ندارد و بازیکن آزاد به حساب می‌آید.

طی روز‌های اخیر تیکدری مذاکراتی را با مدیران استقلال انجام داد تا در صورت رسیدن به توافق نهایی آبی پوش شود. تیکدری گزینه پرسپولیس برای جانشینی اسماعیلی فر هم بود و در ابتدا با این باشگاه مذاکره کرد. با این حال مدیران پرسپولیس دیگر پیگیر جذب تیکدری نشدند و این بازیکن با استقلال وارد مذاکره شد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

فرهاد

پاسخ دادن

14 تیر 1403


خب خداروشکرکه استقلال داره بازیکنانی خوبی میگیره تاهواداراش دوباره هوچیگری وگریه زاری نکنند که وای استقلال کشته شد،چندساله دارن بازیکن بنجول میگیرن باپول میلیاردی میگن نداشتن بازیکن بگیریم،خب اوناروکه تحمیل نکردن،ببینیم امسال چه بهانه ای میارن؟!!!