۱۰:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۹

استقلالی معروف از خجالت پرسپولیسی ها حسابی درآمد

مدافع سابق استقلال گفت: متأسفانه دست‌های پشت پرده برای زمین زدن استقلال همچنان فعال است و برخی رسانه‌ها شیطنت می‌کنند

استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،محمد نوری درباره دیدار آینده استقلال مقابل تراکتور در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: تراکتور تا زمانی که در تبریز بازی می‌کند خطرناک است و روحیه مضاعفی دارند. حمید مطهری و تراکتور مقابل استقلال انگیزه زیادی دارمد و برای پیروزی در این بازی همه کار خواهند کرد.

وی در این رابطه افزود: متأسفانه دست‌های پشت پرده برای زمین زدن استقلال همچنان فعال است و برخی رسانه‌ها شیطنت می‌کنند. استقلال این فصل با خیلی از عوامل رقابت کرد و متأسفانه در این شرایط مدیریت باشگاه نتوانست سپری مقابل این اتفاقات شود و همواره سکوت کرد. تراکتور یکی از فینال‌های مهم استقلال در مسیر قهرمانی خواهد بود و امیدوارم بازیکنان این بازی را دست کم نگیرند و با حفظ آرامش در این دیدار حاضر شوند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: یکسری تمام تلاششان را می‌کنند تا به هر طریقی ضربه‌شان را به استقلال بزنند. حکم حسینی سختگیرانه بود و به نظر من او قصدی از انجام این کار نداشت و رسانه‌ها شلوغ کاری کردند. اگر اتفاقی هم افتاد به خاطر عدم مسئولیت پذیری ناظران بازی بود که هوادار وارد زمین شد، از کجا معلوم یک هوادار دیگر وارد زمین می‌شد و به حسینی صدمه نمی‌زد؟ حسینی نیتش خیر بود و از بروز اتفاقات احتمالی جلوگیری کرد. خالدآبادی دروازه‌بان خوبی است و ما از وی حمایت می‌کنیم. این شاید یک شانس بزرگ برای او باشد که در دل هواداران جا پیدا کند.

نوری در ادامه در خصوص انتقال مالکیت آبی‌پوشان به هلدینگ خلیج فارس، متذکر شد: این کار بزرگی در ورزش ایران بود که باید خیلی وقت پیش اتفاق می‌افتاد. به هر حال باشگاه استقلال درگیر مشکلات مالی است و مالک استقلال باید این نکته را در نظر داشته باشد که برای نجات تیم مطالبات بازیکنان سابق که نقش زیادی در عدم دریافت مجوز حرفه‌ای داشتند را پرداخت کند. امیدوارم با وجود آن‌ها هیئت مدیره باشگاه تغییر و تحول مثبتی داشته باشد و افرادی وارد باشگاه شوند که فوتبالی باشند و تیم را به معنای واقعی مدیریت کنند.

*استقلال تیمی نیست که فرصت رسیدن به صدر را به پرسپولیس بدهد

پیشکسوت استقلال در پایان خاطرنشان کرد: بازی پرسپولیس را دیدم و امیدوارم در گینس این رکورد سرخ‌پوشان را ثبت کنند. ۳ بار کامبک خوردن در یک مسابقه کار هر تیمی نیست. حالا باید در لیگ بازی کنند و امیدوار باشند که استقلال لغزش داشته باشد تا به صدر برسند، اما خوشبختانه استقلال تیمی نیست که به آن‌ها فرصت رسیدن به صدر را بدهد. امیدوارم با هوش و ذکاوتی که کادرفنی استقلال دارد در ۶ بازی باقی مانده نتایج مورد نظر را کسب کنیم و قهرمانی را با هواداران جشن بگیریم.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط