21:19 - 1403/02/31

استفاده کارکنان سایر سازمان‌ها و شرکت‌ها از خدمات سامانه “بتا” بانک رفاه کارگران امکان‌پذیر شد

استفاده از خدمات اعتباری و اقساطی سامانه "بتا" بانک رفاه کارگران برای تمامی کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌هایی که حقوق خود را از این بانک دریافت می‌کنند، امکان‌پذیر شد.

استفاده کارکنان سایر سازمان‌ها و شرکت‌ها از خدمات سامانه “بتا” بانک رفاه کارگران امکان‌پذیر شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سازمان‌ها و شرکت‌هایی که بر اساس لیست حق بیمه تامین اجتماعی دارای بیش از ۱۰۰ نفر پرسنل باشند می‌توانند با متمرکز کردن حساب واریز حقوق پرسنل خود نزد این بانک و امضای تفاهم‌نامه مربوطه، از امکانات خرید اقساطی کالا و خدمات این سامانه برای کارکنان خود بهره‌مند شوند.

کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی از طریق سامانه “بتا” قادر خواهند بود بدون نیاز به حضور در شعب بانک رفاه کارگران و صرفا با مراجعه به نشانی اینترنتی این سامانه https://beta.refah-bank.ir از اعتبار در نظر گرفته شده به منظور خرید حضوری یا غیرحضوری از شبکه گسترده فروشگاه‌ها و مراکز طرف قرارداد بهره‌مند شوند و پس از انجام خرید، وضعیت تعداد و مبالغ اقساط خود را به صورت آنلاین در سامانه مشاهده کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک (فراد) با شماره ۸۵۲۵ -۰۲۱ تماس حاصل کنند.

منبع:روابط عمومی بانک رفاه کارگران

مطالب مرتبط