۱۳:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۰/۱۶

استعلام سهام عدالت samanese.ir

استعلام سهام عدالت samanese.ir را در این صفحه با ذکر کلیه جزئیات به تفضیل بیان کرده ایم تا با استفاده از سامانه سهام عدالت قادر به استعلام میزان سهام عدالت خود باشید. در اندیشه معاصر همراهمان باشید تا ضمن نحوه ورود به سامانه سهام عدالت samanese.ir به نحوه استعلام سهام عدالت بپردازیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، استعلام سهام عدالت samanese.ir را در این صفحه با ذکر کلیه جزئیات به تفضیل بیان کرده ایم تا با استفاده از سامانه سهام عدالت قادر به استعلام میزان سهام عدالت خود باشید. در اندیشه معاصر همراهمان باشید تا ضمن نحوه ورود به سامانه سهام عدالت samanese.ir به نحوه استعلام سهام عدالت بپردازیم.

استعلام سهام عدالت

 استعلام سهام عدالت samanese.ir

سازمان خصوصی سازی جهت اطلاع رسانی وضعیت ارزش سهام عدالت و سود آن برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مشمولین سهام عدالت یک فضایی را در بستر اینترنت تهیه و ارائه نموده که آدرس آن samanese.ir یا همان سامانه سهام عدالت می باشد.

در سامانه samanese.ir تلاش شده است تا افراد دارای سهام عدالت بتوانند به پاسخ سوالات و ابهام های ذهن خود در رابطه با ارزش و وضعیت برگه سهام عدالت خود دست یابند. همچنین در این سامانه کاربران می توانند به بروز ترین اطلاعیه ها از سوی سازمان خصوصی سازی جمهوری اسلامی ایران در رابطه با سهام عدالت دسترسی داشته باشند.

نحوه ورود به سامانه سهام عدالت samanese.ir

یکی از کاربردی ترین خدمات سازمان خصوصی سازی ارائه برگه سهام عدالت به صورت اینترنتی می باشد. با استفاده از راهنمای تصویری ذیل مشمولان دارای سهام عدالت می توانند با مراجعه به سامانه samanese.ir برگه سهام عدالت خود را مشاهده نمایند.

۱- ابتدا لازم است مشمولان عبارت سامانه سهام عدالت و یا نشانی www.samanese.ir را در یک مرورگر جستجو نمایند .
مشمولان پس از ورود به سایت samanese.ir به راحتی می توانند برای مشاهده وضعیت برگه سهام عدالت خود اقدام نمایند

نحوه استعلام سهام عدالت

منظور از استعلام و پیگیری سهام عدالت ، مشاهده برگه سهام عدالت توسط سهامدار می باشد . در این برگه ۷ ردیف مشخص شده است که از جمله اطلاعات آن می توان به سود واریزی توسط دولت و ارزش سهام اولیه اشاره نمود. با استفاده از راهنمای زیر در اندیشه معاصر، می توانید برگه سهام عدالت خود را استعلام و به صورت اینترنتی مشاهده کنید .

http://www.samanese.ir/

۱- مشمولان وارد صفحه ای که در تصویر زیر نشان داده شده است می شوند و در صفحه اصلی می بایست از قسمت سامانه الکترونیکی سهام عدالت، عبارت ورود به سامانه را انتخاب نمایند.
۲- در این صفحه مقررات سامانه در ۶ بند برای آنان نمایش داده می شود ، ابتدا مطالب را مطالعه نموده و سپس گزینه مطالب فوق را مطالعه نموده و می پذیرم را تیک دار و در آخر گزینه ادامه را می بایست انتخاب نمایند.

۳- حال باید شماره ملی خود را با صفرهای اول به صورت کامل در جای خالی وارد نموده و پس از وارد نمودن کد امنیتی گزینه ادامه را انتخاب نمایند.

۴- در صورتی که دارای سهام عدالت باشند می توانند وارد مرحله بعد شوند اما اگر سهام عدالت نداشته باشند تصویر زیر برای فرد نمایش داده می شود .

۵- از این مرحله راستی آزمایی سامانه آغاز می گردد و افراد در گام اول نام و نام خانوادگی خود را از بین سه گزینه انتخاب و پس از انتخاب گزینه صحیح ، عبارت ادامه را انتخاب نمایند.

۶- در گام دوم راستی آزمایی شخص می بایست نام پدر خود را از بین سه گزینه ای که نمایش داده شده را انتخاب و گزینه ادامه را انتخاب نمایند.

۷- در گام سوم راستی آزمایی باید سال تولد خود را انتخاب نموده و سپس گزینه ادامه را انتخاب نمایند.

۸- در آخرین گام راستی آزمایی باید شماره شناسنامه خود را انتخاب نمایند، دقت کنند که اگر هیچکدام از گزینه ها شامل شماره شناسنامه شخص نمی باشد باید گزینه خط تیره را انتخاب نمایند.

۹- در این مرحله اطلاعات شناسنامه ای سهام دار نمایش داده خواهد شد و پس از مطالعه در صورت صحیح بودن اطلاعات گزینه تایید و ورود را انتخاب نمایند.

۱۰- در این مرحله صفحه شخصی مخاطب نمایش داده می شود و برای مشاهده برگه سهام عدالت باید از بین گزینه های داشبورد اطلاعاتی، گزینه مشاهده صورت وضعیت دارایی سهام را انتخاب نمایند.

۱۱- در آخر برگه سهام عدالت برای افراد نمایش داده می شود که در بالای صفحه می توانند ارزش اسمی سهام و پایین تر از آن وضعیت واریز سود ، تعداد ، زمان و مبلغ سودهای واریزی تا امروز را ملاحظه نمایند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار