اخبار اقتصادی

از ثبت نام وام مسکن بلاعوض ۵۰ میلیونی دولت جا نمانید

نادریان زاده مدیر کل بنیاد مسکن استان یزد در حاشیه بازدید از روستای سیل زده قطرم گفت: در بررسی اولیه مشاهده شد که ۶ منزل مسکونی تخریب و ۳۵ دیگر نیز دچار آبگرفتگی شدید شده است

مسکن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از مکتوب نامه نادریان زاده مدیر کل بنیاد مسکن استان یزد در حاشیه بازدید از روستای سیل زده قطرم گفت: در بررسی اولیه مشاهده شد که ۶ منزل مسکونی تخریب و ۳۵ دیگر نیز دچار آبگرفتگی شدید شده است برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر رادنبال کنید.

از ثبت نام وام مسکن بلاعوض ۵۰ میلیونی دولت جا نمانید

نادریان زاده مدیر کل بنیاد مسکن استان یزد در حاشیه بازدید از روستای سیل زده قطرم گفت: در بررسی اولیه مشاهده شد که ۶ منزل مسکونی تخریب و ۳۵ دیگر نیز دچار آبگرفتگی شدید شده است که نیاز به تعمیرات اساسی دارد.او افزود: اعتبار واحد‌ها از بنیاد مسکن استان تامین و به منظور ترمیم مسائل زیربنایی و راه دسترسی بعد از برگزاری جلسه در استان تصمیم نهایی گرفته می‌شود.

نادریان زاده همچنین از پرداخت تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی بصورت قرض الحسنه و ۲۰ میلیون تومان بلاعوض به منازلی که دچار آبگرفتگی شده اند خبر داد و گفت: مالکین منازلی که بصورت کامل تخریب شده است از تسهیلات ۲۵۰ میلیونی قرض الحسنه و ۵۰ میلیون تومانی بلاعوض می‌توانند بهره‌مند شوند.

گفتنی است نادریان زاده مدیر کل بنیاد مسکن استان به همراه رحیمی پور بخشدار مرکزی و روسای ادارات بنیاد مسکن و آب منطقه‌ای بافق از روستای سیل زده قطرم بازدید کردند.

مسکن

از ثبت نام وام مسکن بلاعوض ۵۰ میلیونی دولت جا نمانید

تقریباً برای همه ما زمان‌هایی پیش آمده که برای مدتی کوتاه نیاز به پول پیدا کرده باشیم، اما علاقه نداریم از کسی پول قرض بگیریم یا از پس اندازهایمان استفاده کنیم. مثلاً ممکن است به هر دلیلی حقوق یا درآمد شما با تاخیر به دستتان برسد و یا رخداد پیش‌بینی نشده‌ای، شما یا خانواده‌تان را درگیر کند. در چنین شرایطی، دسترسی به یک منبع پول قابل اعتماد و سریع مانند یک وام بدون ضامن و فوری بسیار راهگشا خواهد بود. ما در بانکینو این قابلیت را در قالب یک وام فوری با نام «وامینو» برای شما فراهم کرده‌ایم.

با استفاده از سرویس وامینو شما قادر خواهید بود هر زمان که احتیاج به پول داشتید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون هر گونه پیچیدگی به آن دسترسی پیدا کنید. برخی مزایای وامینو عبارتند از:

چگونه وامینو به شما تعلق می‌گیرد؟

شما در بانکینو یک «امتیاز اعتباری» دارید که در بخش بالا سمت چپ اپلیکیشن می‌توانید آن را مشاهده کنید. این امتیاز بر اساس میانگین موجودی حساب شما در ماه‌های گذشته محاسبه شده و به شما تعلق می‌گیرد. شما به ازای هر ۱ میلیون تومان متوسط موجودی در هر ماه، ۱ امتیاز اعتباری دریافت خواهید کرد و این امتیازات تا ۶ ماه با هم جمع خواهند شد. بعنوان مثال اگر به طور متوسط ۲ میلیون تومان در حساب بانکینو خود داشته باشید، در ماه اول امتیاز شما ۲، ماه دوم امتیاز شما ۴ و به همین ترتیب در ماه ششم امتیاز شما ۱۲ خواهد شد. پس از ماه ششم، موجودی ۶ ماه آخر شما مبنای محاسبه امتیاز خواهد بود (به‌عنوان مثال در ماه هفتم، دیگر امتیاز ماه اول شما در محاسبات لحاظ نخواهد شد).

نکته ۱: امتیاز شما بر اساس میانگین موجودی محاسبه خواهد شد و نه حداقل موجودی. بنابراین لازم نیست به اصطلاح پول خود را در حساب بانکینو بخوابانید و به آن دست نزنید. شما می توانید با حساب بانکینو خود کار کنید، خرید انجام دهید، هزینه کنید و همچنان امتیاز دریافت کنید!

نکته ۲: محاسبه امتیاز به صورت روزشمار است، اما در پایان هر ماه محاسبه می‌شود. اگر شما در میانه ماه موجودی خود را افزایش داده باشید ممکن است بیش از ۱ ماه طول بکشد تا تأثیر آن را در امتیاز خود مشاهده نمایید.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط