اقتصادی

از این بخش می توانید نسبت به پیگیری وضعیت وام ازدواج اقدام نمایید

سپس صفحه دیگری برای شما نمایش داده خواهد شد که از این بخش می توانید نسبت به پیگیری وضعیت وام ازدواج اقدام نمایید.

پیگیری وام ازدواج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل زا اندیشه قرن سپس صفحه دیگری برای شما نمایش داده خواهد شد که از این بخش می توانید نسبت به پیگیری وضعیت وام ازدواج اقدام نمایید.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

از این بخش می توانید نسبت به پیگیری وضعیت وام ازدواج اقدام نمایید

سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج
سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

۳در ادامه وارد این سایت شده و صفحه اول آن را مشاهده خواهید کرد. در قسمت سمت راست این صفحه یک منو قرار گرفته است که باید از این منو گزینه «مشاهده وضعیت» را انتخاب کرده و بر روی ان کلیک کنید.

یارانه/آنچه عروس داماد ها باید راجب یارانه طرح معیشتی بدانند!

از این بخش می توانید نسبت به پیگیری وضعیت وام ازدواج اقدام نمایید

۴سپس صفحه دیگری برای شما نمایش داده خواهد شد که از این بخش می توانید نسبت به پیگیری وضعیت وام ازدواج اقدام نمایید. همان گونه که در تصویر زیر مشاهده می کنید، در این قسمت کد ملی و کد رهگیری شما درخواست می شود. باید این اطلاعات را به درستی در کادرهای مربوط به خود وارد کنید. توجه داشته باشید، کد رهگیری یک کد ده رقمی است که بعد از به پایان رساندن درخواست وام ازدواج به شما داده شده است. بعد از وارد کردن کد ملی و کد رهگیری به شکل صحیح باید کد امنیتی موجو.د در قسمت پایین تر ان ها را هم در کادر مربوط به خود قرار دهید. در نهایت بر روی گزینه «مشاهده وضعیت» کلیک نمایید تا استعلام وام ازدواج خود را دریافت کنید.

همچنین بخوانید:
وام ازدواج/استعلام وام ازدواج بدون کد رهگیری
در این جا نحوه پیگیری وام ازدواج را به طور مفصل برای شما بیان کردیم. بنابراین، با استفاده از این مطالب به سادگی می توانید نسبت به استعلام وضعیت وام ازدواج خود اقدام کنید. چیزی که اهمیت دارد، در دست داشتن اطلاعات لازم برای انجام این کار یعنی کد ملی و کد رهگیری است. کد ملی افراد که همیشه همراه آن ها بوده و مشکلی در این مورد وجود ندارد. اما کد رهگیری یکی دیگر از اطلاعات مورد نیاز است که امکان فراموشی یا گم کردن آن وجود دارد. باید سعی این کد را به خوبی حفظ کنید. اما در صورتی که به هر دلیل ان را از دست دادید، امکان بازیابی مجدد آن هم وجود دارد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط