۱۹:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۵

اخبار اقتصادی

ازنوآوران بزرگترین سازمان های فروش بیمه‌های کشور تقدیر و قدر دانی شد!

با توجه به اهمیت نوآوری و خلاقیت برای توسعه مهارت‌های ارتباطی در فروش و افزایش راندمان در نمایندگان فروش بیمه‌های عمر و تامین آتیه..

بیمه‌های

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،با توجه به اهمیت نوآوری و خلاقیت برای توسعه مهارت‌های ارتباطی در فروش و افزایش راندمان در نمایندگان فروش بیمه‌های عمر و تامین آتیه…برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

تقدیر از نوآوران بزرگترین سازمان فروش بیمه‌های کشور

با توجه به اهمیت نوآوری و خلاقیت برای توسعه مهارت‌های ارتباطی در فروش و افزایش راندمان در نمایندگان فروش بیمه‌های عمر و تامین آتیه، بیمه پاسارگاد به عنوان بیمه پیشرو برای اولین بار در کشور با همکاری پلنت اقدام به برگزاری رویداد «چهره‌های شاخص نوآوری در فروش بیمه‌های زندگی» کرد.

در این رویداد با توجه به حجم مشارکت کنندگان، آثار ۱۹۵ نماینده نوآور به مرحله رقابت راه یافت و در نهایت پس از داوری صورت گرفته و بررسی مستندات ارائه شده ۲۰ شرکت کننده به عنوان نمایندگان نوآور در فروش بیمه‌های زندگی انتخاب شدند.

ازنوآوران بزرگترین سازمان های فروش بیمه‌های کشور تقدیر و قدر دانی شد!

ازنوآوران بزرگترین سازمان های فروش بیمه‌های کشور تقدیر و قدر دانی شد!

بیمه پاسارگاد با توجه به اهمیت موضوع نوآوری در فروش و خلق راهکاری نو برای ارتقا توانمندی سازمان فروش خود پای در این عرصه گذاشت و در همایش نمایندگان برتر و نوآور فروش از برگزیدگان رویداد «چهره‌های شاخص نوآوری در فروش بیمه‌های زندگی» تقدیر کرد.

در دنیای امروز ما بیمه یکی از مهم‌ترین پشتوانه‌ها برای جبران هزینه‌ها و خسارت‌های واردشده در اثر حوادث مختلف است. به عبارت بهتر بیمه نوعی پس‌انداز است؛ جایی که شما می‌توانید ذره‌ذره مبالغی را جمع‌آوری کرده و در زمان نیاز از این اندوخته استفاده کنید. به دلیل کاربرد گسترده بیمه در همه جنبه‌های زندگی ما، امروزه شرکت‌های مختلفی به ارائه خدمات بیمه‌ای می‌پردازند که در این مقاله به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

تنها ماندن در برابر حوادث و اتفاقاتی که برای شما رخ می‌دهد؛ باعث ایجاد آسیب‌های روانی جدی در شما خواهد شد. به‌ویژه در مواردی که ناچار باشید علاوه بر تحمل درد و رنج ناشی از واقعه، مسائل اقتصادی را هم مدیریت کنید. اینجا است که مفهومی به نام بیمه مطرح می‌شود؛ یک تکیه‌گاه بسیار محکم که می‌توان با استفاده از آن دغدغه‌های اقتصادی را در زمان وقوع حادثه برطرف کرد.

با استفاده از خدمات و پوشش‌های شرکت‌های بیمه می‌توانید مدیریت مالی را در زمان وقوع حادثه به فرد دیگری بسپارید؛ به‌این‌ترتیب با ذهن آسوده‌تری با حوادث مواجه خواهید شد. این مسئله ضمن بخشیدن آرامش روانی به شما، می‌تواند تا حد زیادی در مدیریت حوادث غیرمترقبه ناشی از عوامل طبیعی و انسانی موثر باشد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط