۱۷:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۵

رتبه بندی

ارومیه رتبه دوم افزایش مبلغ فروش پتروشیمی را کسب کرد!

شرکت پتروشیمی ارومیه رتبه دوم افزایش مبلغ فروش در فروردین ماه را در سطح شرکت‌های پتروشیمی بورسی کسب کرد.

ارومیه رتبه دوم افزایش مبلغ فروش پتروشیمی را کسب کرد!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،شرکت پتروشیمی ارومیه رتبه دوم افزایش مبلغ فروش در فروردین ماه را در سطح شرکت‌های پتروشیمی بورسی کسب کرد.برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

شرکت پتروشیمی ارومیه

به نقل از شرکت پتروشیمی ارومیه، این شرکت با ۴۹ درصد رشد در مبلغ فروش فروردین ماه نسبت به میانگین سال ۱۴۰۲ رتبه دوم را در سطح شرکت‌های پتروشیمی بورسی به خود اختصاص داد.

پتروشیمی

پتروشیمی

میانگین مبلغ فروش شاروم در سال گذشته ۱/۵۰۶/۲۸۶ بود که این رقم در فروردین ۱۴۰۳ به ۲/۲۴۳/۲۷۳ افرایش یافته‌است.

بررسی عملکرد پتروشیمی ارومیه در سال گذشته و رشد چشمگیر شاخص‌ها در بخش تولید، فروش، درآمد و ارزش سهام نشان از خیز این شرکت برای رشد ‌و توسعه بیش از پیش دارد و تداوم این روند صعودی را می‌توان در اولین ماه از سالجاری نیز مشاهده کرد.

مبارزه با فرار مالیاتی به دلالان پتروشیمی رسید

سرپرست مرکز بازرسی، مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی سازمان امور مالیاتی کشور از شناسایی فرار مالیاتی ۸۶۰ میلیارد تومانی از یک دلال پتروشیمی در استان فارس خبر داد.

شاهین مستوفی سرپرست مرکز بازرسی، مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی سازمان امور مالیاتی کشور با علام شناسایی فرار مالیاتی در اداره کل امور مالیاتی استان فارس گفت: در راستای رسیدگی به اسناد و مدارک به¬دست آمده از اجرای بازرسی مالیاتی موضوع ماده (۱۸۱) قانون مالیات¬های مستقیم یک شرکت فعال در زمینه تولید فوم ساختمانی، فردی به عنوان دلال مواد اولیه پتروشیمی شناسایی شده است که با توجه به اجرای بازرسی های صورت گرفته از محل فعالیت شخص نامبرده، مشخص شد در بازه زمانی سال‌های ۱۳۹۷ لغایت ۱۴۰۱ فروشی بالغ بر ۸۶۰ میلیارد تومان فروش مواد اولیه  ان خارج از شبکه رسمی کشور داشته است.

مستوفی افزود: شخص مذکور مطابق اطلاعات موجود در سامانه‌های ‌مالیاتی، صرفا مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان فروش در اظهارنامه مالیاتی سال ۱۴۰۱ ابراز نموده است که در همین راستا اقدامات قانونی مبنی بر تنظیم گزارش مالیاتی و مطالبه مالیات و جرائم متعلقه در منابع مالیات بر درآمد و مالیات بر ارزش افزوده از مودی در موعد مقرر قانونی، در حال انجام می¬باشد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : بازار

مطالب مرتبط