یادآوری خاطرات تلخ، از خانه مخروبه تا اتاق 12 متری

ارسلان: خوشتان نیاید، هرچه می‌گیریم حقمان است

ستاره خط حمله استقلال با انتقاد شدید از مدیران باشگاه دلیل اعتراضات بازیکنان و هواداران را توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ارسلان مطهری، مهاجم استقلال پس از پیروزی تیمش برابر ذوب‌آهن به مانند سایر بازیکنان به انتقاد شدید از وضعیت باشگاه پرداخت و به هواداران بابت شعار علیه مدیران، حق داد.

ارسلان: خوشتان نیاید، هرچه می‌گیریم حقمان است

ارسلان مطهری در ابتدا گفت: “دلیل اینکه ما اعتراض می‌کنیم و تمرین نمی‌کنیم، این نیست که ما پول‌مان را می‌خواهیم. هرجای دنیا روند این است که شما باید آرامش بازیکن را حفظ کنید تا به زمین برود و کارش را بکند تا هوادار خوشحال شود. این یک چرخه است و ما مثل یک زنجیریم. وقتی یک نفر کارش را انجام ندهد، یک عضوی از این خانواده یا شاید چند نفر وظیفه را به درستی انجام ندهند، این زنجیره پاره می‌شود.”

در ادامه یکی از خبرنگاران گفت آیا تلاشی برای درست شدن مشکل و پیشرفت دیدید که مطهری در پاسخ با قاطعیت گفت: “به هیچ وجه. به هیچ وجه!”

یکی دیگر از خبرنگاران حاضر در میکسدزون گفت به نظر می‌رسد مدیران دوست دارند اگر موفقیتی باشد به نام خودشان زده باشد. مطهری در پاسخ گفت: “جواب شما در سوال خودتان بود.”

مطهری در پاسخ به سوال خبرنگار ورزش سه که اشاره داشت عارف غلامی گفته به شعار هواداران در انتقادات گوش دهید و نظر او چیست، گفت: “صد درصد باید توجه کرد. وقتی صحبت از پول می‌شود، کسی من را در زمین فوتبال نگذاشته و به من بگوید فوتبالیست شو. من در ساختمان مخروبه خوابیدم، در ساختمان نیمه کاره خوابیدم، در اتاق دوازده متری در اسلامشهر خوابیدم، در یک اتاق سی متری که سیزده نفر در آن زندگی می‌کردند، زندگی کردم… وقتی می‌گوییم حق‌مان را می‌خواهیم، تمام بچه‌ها سختی کشیدند. فوتبالیست هرچقدر بگیرد نوش جانش است. باید در زمین برویم کاری کنیم هوادار لذت ببرد. نمی‌خواهم چیزی بگویم از من خوشتان بیاید یا بدتان بیاید. نه، حقیقت است.”

انتقاد هواداران از وزارت ورزش بابت بی‌توجهی به مشکل استقلال سوال آخر بود که مطهری گفت: “باید واکنش نشان می‌دادند. همیشه حق با هوادار است چون صاحب اصلی این تیم است. همه می‌گویند اسمی بالاتر از باشگاه نیست، نه این هوادار است که به باشگاه بالاتر از اسم آن، اعتبار می‌دهد.”

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.