اردکانیان به سوالات نمایندگان پاسخ می‌ده…

[ad_1] به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دستور کار کمیسیون کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در هفته جاری منتشر شد. بر اساس این گزارش در نشست روز ( یکشنبه ۲۹ فروردین‌ماه) کمیسیون کشاورزی با حضور اعضای کمیسیون کشاورزی و مسئولین اجرایی ذی‌ربط مسائل و مشکلات حوزه مکانیزاسیون و ماشین […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دستور کار کمیسیون کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در هفته جاری منتشر شد.

بر اساس این گزارش در نشست روز ( یکشنبه ۲۹ فروردین‌ماه) کمیسیون کشاورزی با حضور اعضای کمیسیون کشاورزی و مسئولین اجرایی ذی‌ربط مسائل و مشکلات حوزه مکانیزاسیون و ماشین آلات کشاورزی بررسی می‌شود.

گفتنی است در جلسه روز( دوشنبه ۳۰ فروردین‌ماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس با دعوت از وزرای جهاد کشاورزی و نیرو، معاونین و مدیران استانی آنها، استاندار اصفهان و سایر مدیران استانی تصمیمات اتخاذ شده در سفر این کمیسیون به استان اصفهان و شهرستان اردستان پیگیری می‌شود.

لازم به ذکر است که بر اساس دستور کار کمیسیون کشاورزی، وزیر نیرو با حضور در نشست روز ( سه شنبه ۳۱ فروردین‌ماه) به سوالات محمد حسین فرهنگی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو، جلال محمودزاده نماینده مهاباد، حسن نوروزی نماینده رباط کریم و بهارستان، محمد خدابخشی نماینده الیگودرز ، محسن علیزاده نماینده سپیدان و بیضاء، مهدی عیسی زاده نماینده میاندوآب، امانقلیچ شادمهر نماینده گنبد کاووس، احمد مرادی نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر ، محمد سرگزی نماینده زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون و ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و زرقان پاسخ می‌دهد./

پایان پیام

[ad_2]

Source link