۱۰:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۱/۲۱

اخرین اخبار پرسپولیس در ۲۱ فروردین/ آب پاکی یحیی روی این ۵ ستاره/ خط قرمز گل محمدی روی نام این بازیکنان/ این بازیکنان هرطور شده بروند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، تیم فوتبال پرسپولیس این روز‌ها در شرایطی رقابت سنگین و فشرده‌ای برای قهرمانی را سپری می‌کند که فصل قبل پس از پنج سال، این عنوان را به استقلال واگذار کرد. پرسپولیس یکی از پرستاره‌ترین تیم‌های امسال...

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل النصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، تیم فوتبال پرسپولیس این روز‌ها در شرایطی رقابت سنگین و فشرده‌ای برای قهرمانی را سپری می‌کند که فصل قبل پس از پنج سال، این عنوان را به استقلال واگذار کرد.

پرسپولیس یکی از پرستاره‌ترین تیم‌های امسالش را دارد. اما هنوز هم سپاهان و استقلال بالاتر از این تیم هستند و شانس بیشتری برای قهرمانی دارند. بدین ترتیب سرخپوشان باید علاوه بر کسب تمام امتیازات چشمشان به سایر مسابقات داشته باشد تا زردپوشان اصفهانی و آبی پوشان تهرانی امتیاز از دست بدهند.

یکی از مشکلات پرسپولیس در فصل جاری، عملکرد ضعیف برخی بازیکنانش بود. بازیکنانی که جدایی آن‌ها در پایان فصل قطعی به نظر می‌رسد. شیخ دیاباته در صدر این فهرست است. مهاجم میالیایی همیشه مصدوم پرسپولیس که با قراردادی ۳۷۰ هزار دلاری به پرسپولیس آمده بود، امسال در بیشتر مسابقات غایب بود و قراردادش تمدید نمی‌شود.

فرشاد فرجی دیگر بازیکی است که ممکن است در پایان فصل این تیم را ترک کند. بازیکنی که این فصل هر بار هم ددر ترکیب قرار گرفته، اشتباهات فاحشی داشته تا موجب شود این بازیکن روز‌های پایانی‌اش را در پرسپولیس سپری کند.

این در حالی است که هنوز برخی نفراتی مانند عیسی آل کثیر و سیامک نعمتی هم زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی‌شان به شنیده می‌شود و خودشان را به کادرفنی ثابت نکردند.

از طرفی دیگر احمد گوهری که نیم فصل سال گذشته پرسپولیسی شد، امسال تنها یکبار فرصت حضور در ترکیب را داشت و ممکن است او هم پرسپولیس را ترک کند./زنهار

 

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار