08:23 - 1403/04/02

اخبار پرسپولیس| سه جانشین احتمالی برای بیرانوند + اسامی

بعد از فسخ قرارداد یکطرفه بیرانوند، سه جانشین برای او اعلام شده است.

اخبار نقل و انتقالاتی پرسپولیس و استقلال / ۲ ملی پوش در حال ترک اردوی ایران در قطر! / همه به تهران می آینده جز این دو ستاره

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سه جانشین احتمالی برای بیرانوند؛ سال گذشته همین اتفاق رخ داد و علیرضا بیرانوند در رفتاری مشابه، قراردادش با باشگاه پرسپولیس را بخاطر تأخیر در پرداخت مطالبات، فسخ کرد!

بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس از اصرار این لژیونر تا پیام و پسغام های ایشون! / شرط مهم سایت باشگاه پرسپولیس برای این ستاره اروپایی!

سه جانشین احتمالی برای بیرانوند

حسین بادامکی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس پس از فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند در مصاحبه ای طعنه آمیز گفت: «باشگاه پرسپولیس به راهش ادامه می‌دهد. خیلی از بازیکنان، مربیان و مدیران بزرگ و متشخص در پرسپولیس کار کردند و یک زمانی هم رفتند.

پرسپولیس نامش انقدر بزرگ هست که به من مدیر، بازیکن و کادرفنی وابسته نباشد. هرچند همه دوستان زحمت کشیدند اما نام پرسپولیس از هر نامی بزرگ‌تر است.»گفته می‌شود در حال حاضر سه گزینه برای جانشینی علیرضا بیرانوند روی میز باشگاه پرسپولیس است. از اوتکیر یوسوپوف گلر تیم ملی ازبکستان، پیام نیازمند و امیر عابدزاده به عنوان جانشینان احتمالی علیرضا بیرانوند یاد می‌شود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط