۱۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵

اخبار پرسپولیس | حال بد پرسپولیسی ها حتی در رختکن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency، کاپیتان پرافتخار سرخپوشان در دقیقه ۳۸ درحالی زمین مسابقه با سپاهان را ترک و جای خود را به علیرضا ابراهیمی داد که همه تصور کردند دچار مصدومیت سنگینی شده است. ماجرا اما چیز...

سید پرسپولیس رفتنی شد / شماره 8 پرسپولیس، کار سید را یکسره کرد!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency، کاپیتان پرافتخار سرخپوشان در دقیقه ۳۸ درحالی زمین مسابقه با سپاهان را ترک و جای خود را به علیرضا ابراهیمی داد که همه تصور کردند دچار مصدومیت سنگینی شده است.

ماجرا اما چیز دیگری بود. شنیدیم سید جلال حسینی حالت تهوع پیدا کرده و نتوانست به بازی ادامه دهد. او با همان حالت به رختکن رفت و توسط پزشک پرسپولیس مداوا شد ولی این پایان ماجرا نبود.

اخبار پرسپولیس | حال بد پرسپولیسی ها حتی در رختکن

اخبار پرسپولیس | حال بد پرسپولیسی ها حتی در رختکن

کاپیتان پرسپولیس در پایان نیمه دوم هم اصلا حال و روز خوشی نداشت و با غمی بزرگ و سنگین گوشه ای از رختکن نشسته و سرش را میان دو دستانش گرفته بود.

سید جلال در ۴۰ سالگی هنوز هم نقشه ها داشت و می خواست همچون ۵ سال گذشته بار دیگر جام قهرمانی لیگ برتر را در پایان هفته سی ام بالای سر ببرد. شاید او به یک خداحافظی شیک هم فکر می کرد اما همه چیز با این شکست به پایان رسید!

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط