10:06 - 1401/02/24

اخبار پرسپولیس | انتقاد شدید سرخ ها از یحیی برای قربانی کردن این ستاره / محرومیت ۶ ماهه ان ستاره از بازی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency،اخبار پرسپولیس | انتقاد شدید سرخ ها از یحیی برای قربانی کردن این ستاره.  وحید امیری وینگر پرسپولیس در بازی مقابل ذوب آهن دچار مصدومیت شد و ۶ ماه از دنیای فوتبال دور خواهد ...

وحید امیری تا هو نشده خودش با احترام برود/ پریرا نبود عمری گل نمی‌زد/ به سپاهانی‌ها فشار آمده برای تلافی می‌آیند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency،اخبار پرسپولیس | انتقاد شدید سرخ ها از یحیی برای قربانی کردن این ستاره.  وحید امیری وینگر پرسپولیس در بازی مقابل ذوب آهن دچار مصدومیت شد و ۶ ماه از دنیای فوتبال دور خواهد بود.

نتقاد شدید سرخ ها از یحیی گل محمدی 

وحید امیری بواسطه مصدومیت باید چند ماه را دور از میادین سپری کند. او زیر تیغ جراحی رفت و نه تنها این فصل برایش تمام شد بلکه در هفته‌های آغازین فصل آینده نیز غایب خواهد بود.

این بازیکن در بهترین شرایط شهریور ماه امسال به میدان باز می‌گردد و همین مسأله احتمال حضورش در جام جهانی را کمرنگ می‌کند

اخبار پرسپولیس | انتقاد شدید سرخ ها از یحیی برای قربانی کردن این ستاره / محرومیت 6 ماهه ان ستاره از بازی

اخبار پرسپولیس | انتقاد شدید سرخ ها از یحیی برای قربانی کردن این ستاره / محرومیت ۶ ماهه ان ستاره از بازی

اتفاقی که باعث ناراحتی افراد بسیاری در جامعه فوتبال شد و حتی همدردی استقلالی‌ها را با این بازیکن پرسپولیس در پی داشت اما گروهی از هواداران پرسپولیس به خاطر آسیب‌دیدگی هافبک ملی‌پوش خودشان تیغ انتقادات را بر تن یحیی گل محمدی کشیده‌اند.

آنها مدعی‌اند اگر یحیی در بازی با ذوب آهن دست به این تعویض نمی‌زد و وحید را به میدان نمی‌فرستاد، شاید چنین اتفاقی رخ نمی‌داد و امیری می‌توانست با چند روز تمرین اضافه کاملاً از فضای مصدومیت قبلی خود جدا شود و به میدان برگردد.

ادعایی که البته نمی‌توان آن را کاملاً درست تلقی کرد چون مصدومیت جزئی از ورزش است و قطعاً گل‌محمدی و هیچ کدام از مربیان پرسپولیس دلشان نمی‌خواست بهترین هافبک خود را به همین راحتی و در چنین موقعیت حساسی برای مدتی طولانی از دست بدهند.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط