اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس| ستاره مغضوب ارتش سرخ به سمت درب خروج هدایت شد+جزئیات

مهاجم پرسپولیس به واسطه شرایط سنی و بدنی‌اش با پیشنهاد تمدید مواجه نشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر   و به نقل از ارتش سرخ دات کام، مهاجم پرسپولیس به واسطه شرایط سنی و بدنی‌اش با پیشنهاد تمدید مواجه نشد.

شیخ دیاباته که با استقلال عنوان آقای گلی را کسب کرده بود، در پرسپولیس تنها موفق شد کلکسیون قهرمانی‌اش را پربار کند و از حیث دقایق بازی و گلزنی به شرایط روزهای آبی‌اش نزدیک نشد.

مهاجم اهل مالی که با اصرار زیاد در نهایت علی‌رغم مخالفت‌هایی که یحیی گل‌محمدی داشت به عضویت پرسپولیس درآمد تا ضعف خط حمله سرخ‌ها را برطرف کند، در نهایت با مصدومیت‌های سریالی‌ که داشت نتوانست در بزنگاه‌های لیگ در اختیار کادر فنی قرار داشته باشد.

اکنون قرارداد شیخ دیاباته با پرسپولیس به پایان رسیده و او در زمان پایان لیگ با هیچ چراغ سبزی برای ادامه همکاری مواجه نشده است.

او البته توانسته بود با چند گل سه امتیازی و ارزشمند در مسیر قهرمانی سرخ‌ها تاثیرگذاری خود را به نمایش بگذارد اما آنطور که کادر فنی و هواداران این تیم انتظار داشتند حضوری موثر و البته یکنواخت را در این تیم تجربه نکرد.

گفته می‌شود قرارداد شیخ دیاباته در زمان عقد قرارداد به شکلی بوده که شرایط احتمالی مصدومیت‌های وی نیز در آن در نظر گرفته شده بود و به واسطه این موضوع اکنون از نظر فشار مالی شرایط برای سرخ‌ها سخت نخواهد بود.

شیخ دیاباته را باید با این شرایط سنی و بدنی اولین خروجی قطعی پرسپولیس قلمداد کرد و او در فهرست لیگ بیست و سوم سرخ‌ها نخواهد بود.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.