۱۶:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۰

ورزشی

اخبار فوتبال استقلال /بازیکن دارای صلاحیت و با استعداد لیست نکونام کیست؟

مهدی قایدی یکی از بازیکنانی است که در لیست جواد نکونام قرار دارد و اگر باشگاه استقلال بتواند مذاکرات خود را با باشگاه شباب‌الاهلی

استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از روز۱۰۰مهدی قایدی یکی از بازیکنانی است که در لیست جواد نکونام قرار دارد و اگر باشگاه استقلال بتواند مذاکرات خود را با باشگاه شباب‌الاهلی برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

اخبار فوتبالی/بازیکن دارای صلاحیت و با استعداد لیست نکونام کیست؟

مهدی قایدی یکی از بازیکنانی است که در لیست جواد نکونام قرار دارد و اگر باشگاه استقلال بتواند مذاکرات خود را با باشگاه شباب‌الاهلی امارات خوب پیش ببرد، می‌توان روی بازگشت دوباره این بازیکن به استقلال امیدوار بود تا یکی از گزینه‌های مهم لیست نکونام به خدمت گرفته شود. قایدی پیش از شروع فصل بیست و سوم همان‌طور که از ماه‌ها قبل اعلام کرده بود، از استقلال رفت و بار دیگر در فوتبال امارات به بازی ادامه داد. قایدی به سبب درخششی که در ترکیب استقلال ساپینتو داشت، مورد توجه اماراتی‌ها قرار گرفت و در تیم الاتحاد کلباء که پیش‌تر فرهاد مجیدی هدایت آن را به عهده گرفته بود، به بازی پرداخت.

استقلال

اخبار فوتبال استقلال /بازیکن دارای صلاحیت و با استعداد لیست نکونام کیست؟

عملکرد قایدی در فصل جاری بسیار خوب بوده و اکنون از چند لیگ پیشنهاد دریافت کرده که در میان پیشنهاد‌ها نام لیگ‌های قبرس و یونان نیز به تازگی شنیده شده است البته با توجه به خصوصیات اخلاقی که قایدی دارد، بعید است او به این کشور‌ها برود و ترجیح خواهد داد در صورت تداوم حضور در فوتبال خارج از ایران، در لیگ کشور‌های حاشیه خلیج‌فارس به بازی ادامه دهد. اما بدون شک اگر باشگاه استقلال بودجه کافی در اختیار داشته باشد،

بازگرداندن قایدی به این تیم کار سختی نیست و با توجه به اینکه باشگاه تیم آبی ها به دست مالکان جدید سپرده شده و به نوعی خصوصی محسوب می‌شود، تأمین بودجه برای بازگرداندن این بازیکن کار دشواری نیست. نکونام بار‌ها در طول فصل گفته بود که اگر  تیم آبی ها ، قایدی را ابتدای فصل از دست نمی‌داد با آرامش بیشتری به سمت قهرمانی در لیگ برتر حرکت می‌کرد، اما قایدی خیلی زود در مسیر دیگری قرار گرفت تا  این تیم این بازیکن تأثیرگذار را از دست رفته ببیند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : روز 100

مطالب مرتبط