ورزشی

اخبار فوتبالی/پرسپولیس برای تعیین جانشین اوسمار اقدام کرد

در اوج رقابت‌های لیگ بود که در خبری اختصاصی اعلام کردیم اوسمار ویرا به خاطر مشکلات خانوادگی (عدم تمایل همسرش برای زندگی در ایران) بعید است

اخبار فوتبالی/پرسپولیس برای تعیین جانشین اوسمار اقدام کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از روز۱۰۰ در اوج رقابت‌های لیگ بود که در خبری اختصاصی اعلام کردیم اوسمار ویرا به خاطر مشکلات خانوادگی (عدم تمایل همسرش برای زندگی در ایران) بعید است .برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

اخبار فوتبالی/پرسپولیس برای تعیین جانشین اوسمار اقدام کرد

در اوج رقابت‌های لیگ بود که در خبری اختصاصی اعلام کردیم اوسمار ویرا به خاطر مشکلات خانوادگی (عدم تمایل همسرش برای زندگی در ایران) بعید است با پرسپولیس ادامه دهد که البته در آن مقطع از سوی برخی و ازجمله مسئولان باشگاه پرسپولیس به کارشکنی علیه این تیم متهم شدیم غافل از اینکه خبرهایی از سوی نزدیکان اوسمار در ایران شنیده بودیم. هرچند اوسمار در نشست‌هایش با مسئولان پرسپولیس طوری وانمود می‌کرد که انگار به هیچ وجه به جدایی از جمع سرخپوشان فکر نمی‌کند و بسیار مشتاق است

در این تیم بماند. جالب اینکه مرد برزیلی در آخرین نشست خود با درویش که قبل از بازگشتش به برزیل انجام شد، هم لیست خرید داد و هم لیست مازاد و کلیه برنامه آماده‌سازی سرخپوشان را هم تشریح کرد تا مدیرعامل قرمزها امیدوار باشد که او به ایران باز خواهد گشت. در واقع اگر اوسمار تیم جدید خود را به‌زودی معرفی کند و آن تیم پرسپولیس نباشد باید گفت درویش در سه هفته اخیر برای گرفتن امضای نهایی از اوسمار سرکار بوده است.

اوسمار

اخبار فوتبالی/پرسپولیس برای تعیین جانشین اوسمار اقدام کرد

شاید این‌طور به نظر بیاید که قرارداد مالی باشگاه بوریرام حتما خیلی بهتر از پرسپولیس بوده که این مربی در نظر دارد برای ادامه مربیگری راهی تایلند شود اما طبق اطلاعاتی که به دست آوردیم بیشترین دستمزدی که بوریرام در این چند سال به مربیانش داده ماهی ۴۰ هزار دلار بوده و مبلغ پیشنهادی این باشگاه به اوسمار هم با آپشن حدود ماهی ۶۰ هزار دلار بوده است که در سال تقریبا ۶۰۰ هزار دلار می‌شود. در این سو نیز باشگاه پرسپولیس در آخرین مذاکراتش با اوسمار به وی پیشنهاد دستمزد ۵۵۰ هزار دلاری داد که او نپذیرفت و حتی این باشگاه آمادگی افزایش یکصد هزار دلار دیگر هم برای این قرارداد داشت.

مساله دیگر اینکه پرسپولیس از هر نظر تیمی قابل قیاس با بوریرام نیست و اوسمار بارها خودش به مسئولان پرسپولیس گفته بود که اگر بازیکنان مدنظرش جذب شوند می‌توانند فصل بعد حتی مدعی رسیدن به فینال لیگ نخبگان آسیا باشند. در شرایطی که بوریرام به سختی بتواند راهی ۸ تیم برتر شرق آسیا شود. در همین راستا تنها موضوعی که می‌تواند اوسمار را به تایلند بکشاند موضوع زندگی در کنار همسر و دخترش است.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : روز100

مطالب مرتبط