۰۴:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۴

اخبار استقلال| احتمال بازگشت مطهری به ترکیب استقلال قوت گرفت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،اخبار استقلال| احتمال بازگشت مطهری به ترکیب استقلال قوت گرفت. ارسلان مطهری بعد از انجام دو بازی برای استقلال به عنوان یار تعویضی به خاطر مسائل مربوط به قرارداد خود و عدم توافق با باشگاه برای فسخ قر...

ساپینتو از ساکت رکب خورد که هیچ آجورلوهم بد رکب خورد / ستاره محبوب آبی پوشان زردپوش شد / مهاجم استقلالی، با سپاهان بَست + جزئیات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،اخبار استقلال| احتمال بازگشت مطهری به ترکیب استقلال قوت گرفت. ارسلان مطهری بعد از انجام دو بازی برای استقلال به عنوان یار تعویضی به خاطر مسائل مربوط به قرارداد خود و عدم توافق با باشگاه برای فسخ قرارداد، بسیار موردتوجه قرار گرفت و حواشی پیرامون او ایجاد شد.

بازگشت مطهری به ترکیب استقلال در مقابل پیکان؟

درباره مطهری گفته می‌شد که او مورد غضب مسئولان استقلال قرار گرفته و حتی باشگاه هیچ تصویری از حضور این بازیکن در تمرینات نیز منتشر نمی‌کرد‌. مطهری در سفر استقلالی ها به مسجدسلیمان و دیدار با نفت هم غایب بود اما در نهایت بعد از چند روز او به تمرینات گروهی تیم خود برگشت و تصاویر پرانرژی ای نیز از او منتشر شد.در چنین شرایطی اما احتمال دارد مطهری در بازی با پیکان به لیست ۲۰ نفره آبی پوشان نیز برگردد و دقایقی هم به میدان برود.

اخبار استقلال| احتمال بازگشت مطهری به ترکیب استقلال قوت گرفت

اخبار استقلال| احتمال بازگشت مطهری به ترکیب استقلال قوت گرفت

با توجه به مصدومیت آرمان رمضانی از ناحیه کمر و غیبت او در تمرینات و احتمالا مسابقه با پیکان، سایپنتو بدش نمی‌آید بار دیگر به مطهری فرصت بازی کردن بدهد. از این رو به احتمال فراوان ارسلان در مسابقه با پیکان به لیست ۲۰ نفره آبی پوشان برگردد و شاید برای دقایقی نیز در خط حمله به میدان برود.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار