۱۵:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۳

اخبار استقلال|رد اتهام بزرگ علیه استقلالی ها: ما کم‌کاری نکردیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر  و به نقل از ورزش۳، بدون شک محمدحسین مرادمند را باید جزو بهترین بازیکنان استقلال در هفته‌های پایانی لیگ و جام حذفی دانست. مدافعی که علی‌رغم نیمکت نشینی، بدون حاشیه به کارش ادامه داد و در سه دیدار پ...

بمب نقل و انتقالات استقلال در نظام وظیفه با حضور فوق ستاره جنجالی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر  و به نقل از ورزش۳، بدون شک محمدحسین مرادمند را باید جزو بهترین بازیکنان استقلال در هفته‌های پایانی لیگ و جام حذفی دانست. مدافعی که علی‌رغم نیمکت نشینی، بدون حاشیه به کارش ادامه داد و در سه دیدار پایانی خود برای آبی‌ها، برابر مس رفسنجان، تراکتور و پرسپولیس گلزنی کرد.

عملکرد خوب مرادمند در این مسابقات سبب شد تا هواداران استقلال در فضای مجازی خواستار حفظ این بازیکن برای فصل بعد باشند و گلزنی در دربی نیز محبوبیت او را افزایش داد، هر چند که گل دراماتیک او در وقت‌های اضافه پر پر شد.

حالا این بازیکن با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، به برخی مسائل و حواشی پیش آمده پاسخ داده است. این مدافع نوشته است که تمام بازیکنان استقلال برای پیروزی در دربی با تمام وجود تلاش کرده‌اند و اتهام کم کاری به آنها صحت ندارد.

مرادمند در این پست نوشته است:

حالا که چند روز از آن بازی گذشته راحت‌تر با شما صحبت می‌کنم، از روزی که تمام انگیزه، هدف و برنامه ما این بود که شما را خوشحال کنیم، خدای بزرگ می‌داند که همه بچه‌های تیم، تاکید می‌کنم همه بچه‌های تیم می‌خواستند دربی را ببریم و با شما جشن بگیریم ولی نشد اما به عنوان یک عضو کوچک استقلال از شما هواداران عزیز خواهش می‌کنم ذره‌ای فکر نکنید که بچه‌های استقلال تلاش نکردند، زحمت نکشیدند و خدای ناکرده کم کاری کردند. این مسئله را به همان احساس پاک شما که دقیقه ۱۰۰ با چشمانم دیدم و از خود بی‌خود شدم، قسم می‌خورم.

به خاطر حمایت جانانه‌ای که از من و ما کردید ممنونم و دستتان را می‌بوسم، سرم را مقابل شما پایین می‌آورم و به همه شما عزیزان تعظیم می‌کنم، بابت داشتن حامیانی چون شما که با معرفت‌ترین هستید به خودم می‌بالم و به استقلالی بودنم افتخار می‌کنم. از خداوند بزرگ ممنونم که همیشه به دلم نگاه کرده، مثل همیشه باز هم زمزمه می‌کنم که خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار