۱۳:۱۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۹

امیرعبداللهیان در نشست خبری با وزیر امور خارجه پاکستان

اجازه نمی‌دهیم تروریست‌ها امنیت ایران و پاکستان را هدف قرار دهند

وزیر امور خارجه گفت: در سایه همکاری مشترک و نیرومند تهران و اسلام آباد به تروریست‌ها مجال نخواهیم داد که امنیت دو ملت و دو کشور را هدف قرار دهند.

اجازه نمی‌دهیم تروریست‌ها امنیت ایران و پاکستان را هدف قرار دهند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در نشست خبری مشترک با وزیر امور خارجه پاکستان گفت: ما اعتقاد مشترک داریم تا مرزهای دو کشور را به مرزهای اعتقادی و تجاری تبدیل کنیم. در سایه همکاری مشترک و نیرومند تهران و اسلام آباد به تروریست‌ها مجال نخواهیم داد که تروریست‌ها امنیت دو ملت و دو کشور را هدف قرار دهند.

???? من دعوت رسمی از آیت الله رئیسی دریافت کردم. ما توافق داریم که با یک برنامه مشخص در کنار وزارت خارجه پاکستان می‌توانیم شاهد سفر رئیس جمهور ایران به اسلام‌آباد باشیم.

???? توسعه گردشگری و نهایی کردن توافقات مربوط به انرژی که شاهد تبادل هیات‌هایی در این خصوص خواهیم بود از دیگر محورهای مذاکرات ما بود.

????دو کشور در مجامع بین المللی همکاری‌های سازنده‌ای با یکدیگر دارند. من از حمایت‌های قوی دولت و ملت پاکستان در حمایت از ملت مظلوم فلسطین تشکر می‌کنم. ما باور داریم شیعه و سنی یک مجموعه واحد و مسلمان هستیم. لذا ایران قویاً به حمایت خود از مردم و مقاومت فلسطین ادامه خواهد داد.

????در پایان برای پاکستان برگزاری یک انتخابات موفق و امن را آرزو دارم و از خداوند سبحان بهترین‌ها را برای خواهران و برادران پاکستانی خود مسألت دارم.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : مهر

مطالب مرتبط

آخرین اخبار