اتفاق نگران کننده در هتل استقلال و تذکر عوامل کنفدراسیون

جدا از مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا و عوامل میزبان، مسئولان استقلال نیز فوق‌العاده روی رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی تأکید دارند. خبرورزشی – مسئولان استقلال به‌ هیچ‌ عنوان نمی‌خواهند از بابت ویروس کرونا دچار دردسر شوند. البته هتل محل اقامت استقلالی‌ها به طور کامل قرنطینه نیست و با توجه به وسعت آن، […]

جدا از مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا و عوامل میزبان، مسئولان استقلال نیز فوق‌العاده روی رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی تأکید دارند.

اتفاق نگران کننده در هتل استقلال و تذکر عوامل کنفدراسیون

خبرورزشی – مسئولان استقلال به‌ هیچ‌ عنوان نمی‌خواهند از بابت ویروس کرونا دچار دردسر شوند. البته هتل محل اقامت استقلالی‌ها به طور کامل قرنطینه نیست و با توجه به وسعت آن، مسافران دیگری نیز از این هتل استفاده می‌کنند ولی تحت هیچ شرایطی اجازه نزدیک شدن به آبی‌پوشان را ندارند.

قسمتی از لابی هتل در اختیار بازیکنان استقلال است تا هر وقت حوصله‌شان از حضور در داخل اتاق‌ها سر رفت بتوانند از آنجا استفاده کنند.

البته طی ۲۴ ساعت گذشته چند مسافر که نمی‌دانستند آن قسمت از لابی به طور کامل در اختیار استقلالی‌ها قرار دارد، به منطقه مورد نظر نزدیک شدند ولی نصرالله عبداللهی سرپرست استقلال به آنها تذکر داد که نباید در آن بخش تردد داشته باشند چون فضای اختصاصی نماینده ایران محسوب می‌شود.

قرار شد عوامل کنفدراسیون نیز به مقامات هتل گوشزد کنند تحت هیچ شرایطی اجازه تردد مسافران عادی در مناطق اختصاص یافته شده به استقلال را ندهند.

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی