۱۲:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۳

اتفاقات عجیب در رقابت پرسپولیسی ها در خانواده پرسپولیس! سروش رقیب پیدا کرد

در شرایطی که سینا اسدبیگی هافبک دفاعی نیمکت‌نشین پرسپولیس باید ذاتا رقیب مسعود ریگی باشد اما حالا به‌نوعی با سروش رفیعی و محمد خدابنده‌لو رقابت خواهد کرد.

بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس از جذب پدیده فوتبال ایران تا حذف ستاره لیگ برتر + جزئیات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، اسدبیگی در بازی با آلومنیویم اراک به جای مهدی ترابی وارد زمین شد اما با حضور او خدابنده‌لو که بعد از تعویض سروش عقب رفته بود تنها بعد از حدود ۱۵ دقیقه بازی در کنار ریگی دوباره یک خط جلوتر رفت و البته بعد هم تعویض شد.

سروش رفیعی در پرسپولیس رقیب پیدا کرد

با این حال اسدبیگی در پست هافبک دفاعی مکمل و بازیکنی که باید ارتباط بین خطوط را برقرار کند درخشید چرا که هم یک گل فوق‌العاده زد هم یک پاس گل دیدنی به عیسی آل‌کثیر داد هم در آخرین دقایق بازی در وقت‌های معمول یک پاس تماشایی به علی نعمتی داد که این بازیکن در همکاری نافرجام با دانیال اسماعیلی‌فر موقعیتی را به باد داد که حسرتش بر دل اوسمار و پرسپولیسی‌ها ماند چرا که اگر آن توپ گل می‌شد (هر چند به نظر می‌رسید پاس آخر در موقعیت آفساید به اسماعیلی‌فر رسیده) پرسپولیس بازی را در همان وقت‌های معمول می‌برد و اصلا کار به وقت اضافه و پنالتی نمی‌کشید.

به هر حال سینا اسدبیگی که در تمام فصل جاری نیمکت‌نشین محض بوده و حتی با رفتن میلاد سرلک بدشانسی آورده که اوسمار از خدابنده‌لو و سروش رفیعی یک خط عقب‌تر از جایی که باید بازی کنند، استفاده می‌کند در اراک درخشید و الا رقیبی جدی برای این دو بازیکن پاسور به حساب می‌آید.

اسدبیگی در حالی همچنان بازیکنی نیمکت‌نشین به حساب می‌آید که در فصل زمستان بحث معاوضه یا انتقالش به‌شدت مطرح بود اما ماند و حالا با احترام نظامی در تمرین آخر قبل از بازی بزرگ با سپاهان می‌خواهد بگوید سرباز پرسپولیس است و اگر باز هم نیمکت‌نشین باشد زمانی که به میدان برود تلاش خواهد کرد تا بدرخشد.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط