آیپد پرو ۱۲.۹ اینچ ۲۰۲۱ با مدل اول مجیک کیبورد سازگاری ندارد

[ad_1] نکته‌ی مهمی درباره‌ی نسل جدید آیپد پرو ۱۲.۹ اینچ اپل وجود دارد که پیش‌تر به آن اشاره نشده بود. مشخص شده است که تبلت پرچم‌دار ۲۰۲۱ اپل با کیس قدیمی مجیک کیبورد که برای مدل‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ از این تبلت عرضه شده بود سازگاری ندارد. به گزارش ورج، اگر قصد دارید از مدل ۱۲٫۹ اینچ […]

[ad_1]

نکته‌ی مهمی درباره‌ی نسل جدید آیپد پرو ۱۲.۹ اینچ اپل وجود دارد که پیش‌تر به آن اشاره نشده بود. مشخص شده است که تبلت پرچم‌دار ۲۰۲۱ اپل با کیس قدیمی مجیک کیبورد که برای مدل‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ از این تبلت عرضه شده بود سازگاری ندارد.

به گزارش ورج، اگر قصد دارید از مدل ۱۲٫۹ اینچ آیپد پرو ۲۰۱۸ یا آیپد پرو ۲۰۲۰ سراغ مدل ۲۰۲۱ (با صفحه‌نمایش Mini LED، پردازنده‌ی قدرتمند M1 و دوربین بهبودیافته) بروید، در صورت تمایل به استفاده از مجیک کیبورد باید ۳۴۹ دلار اضافه پرداخت کنید؛ حتی اگر پیش‌تر مجیک کیبورد را خریداری کرده باشید.

مقاله‌های مرتبط:

آیپد پرو ۱۲.۹ اینچ ۲۰۲۱ اپل اندکی ضخیم‌تر از مدل ۲۰۲۰ است. مدل جدید ۶٫۴ میلی‌متر ضخامت دارد؛ درحالی‌که ضخامت مدل ۲۰۲۰ به ۵٫۹ میلی‌متر می‌رسد (تفاوت ۰٫۵ میلی‌متری). احتمال می‌رود افزایش ضخامت آیپد پرو ۱۲.۹ اینچ ۲۰۲۱ به‌ دلیل استفاده‌ی این تبلت از صفحه‌نمایش Mini LED رخ داده باشد که فناوری پیچیده‌تری دارد.

آیپد پرو ۱۱ اینچ ۲۰۲۱ به‌ دلیل داشتن صفحه‌نمایش قدیمی و تغییر نکردن ضخامت، همچنان با نسل قبل مجیک کیبورد سازگار است. خبر خوب این است که مدل ۲۰۲۱ مجیک کیبورد با مدل‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ آیپد پرو اپل سازگاری دارد.

در هر صورت سازگار نبودن نسل جدید آیپد پرو ۱۲.۹ اینچ با مجیک کیبورد قدیمی اتفاق ناامیدکننده‌ای برای کسانی محسوب می‌شود که کاربر مدل‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ تبلت رده‌بالای اپل هستند. 

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

[ad_2]

Source link