۱۷:۵۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۳

آیا مدارس کرمانشاه فردا شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ تعطیل است؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس کرمانشاه شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید. تاکنون خبر رسمی مبنی بر ت...

تعطیلی مدارس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس کرمانشاه شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس کرمانشاه فردا شنبه اعلام نشده است

اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه نیز با صدور هشدار سطح نارنجی اعلام کرد: متوسط دمای هوا از روز جمعه تا اوایل هفته آینده بتدریج و به شکلی محسوس کاهش خواهد یافت که پیش بینی می‌شود، کمینه دمای هوا در روزهای شنبه و یکشنبه، به طور غالب بین ۵ تا ۱۰ درجه زیر صفر، در نقاط معتدل و سردسیر استان به ثبت برسد.

آیا مدارس کرمانشاه فردا شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ تعطیل است؟

 

منطقه اثر این سامانه که تا اواخر امروز جمعه ادامه خواهد داشت کل استان عمدتاً نیمه غربی و نواحی شمالی شامل شهرستان های پاوه، روانسر، جوانرود، تازه آباد، اسلام آباد، کرند غرب، گیلانغرب، سنقر و کنگاور خواهد بود.

برهمین اساس کاهش محسوس دمای هوا و مه نیز از روز جمعه تا صبح یکشنبه در تمامی نقاط استان عمدتاً نواحی سردسیر پیش بینی می شود.
این اداره کل همچنین نسیت به مخاطراتی همچون آبگرفتگی معابر، لغزندگی جاده ها، کاهش میدان دید، بتدریج یخبندان، احتمال انسداد جاده ها، لغو پرواز و اختلال در ناوگان حمل و نقل جاده‌ای هشدار داده و نسبت به احتیاط در رانندگی، اجتناب از فعالیت های کوه نوردی و ترددهای غیرضرور، آمادگی راهداری جهت برف‌روبی بویژه در گردنه‌ها و نقاط سردسیر، انتقال ماشین‌آلات کشاورزی به نقاط مسقف، کنترل دمای گلخانه ها و سالن های تولید، مدیریت مصرف حامل های انرژی و هشدار به موقع از طریق رسانه های محلی توصیه کرد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : افکار

مطالب مرتبط

آخرین اخبار