۰۸:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

آیا مدارس امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ تعطیل است؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، آیا مدارس امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | احتمال تعطیلی ۷ آذر ۱۴۰۲ مطلبی را برای شما آورده ایم، با ما همراه باشید. جزئیات تعطیلی امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ این روزهای برخی از دانش آموزان به ع...

تعطیلی مدارس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، آیا مدارس امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | احتمال تعطیلی ۷ آذر ۱۴۰۲ مطلبی را برای شما آورده ایم، با ما همراه باشید.

جزئیات تعطیلی امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲

این روزهای برخی از دانش آموزان به علت آلودگی یا برودت هوا به دنبال اخبار تعطیلی مدارس هستند.

پارسال بعضی از مدارس مناطق ایران به خاطر آلودگی هوا، برخی شهرها به علت گرد و غبار و دیگر شهرها نیز به دلیل سرما گهگاهی تعطیل و یا به صورت آموزش مجازی برگزار می شدند.

اما امسال یکی از مسئولین آموزش و پرورش اعلام کرده است که دیگر تعطیلات زیادی برای مدارس نخواهیم داشت و آن هم در شرایط حاد مدارس تعطیل می شوند.

تا این لحظه تنظیم خبر، امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ مدارس تعطیل نیست و همه دانش آموزان باید در مدرسه حاضر بشوند.

آیا ۷ آذر ۱۴۰۲ مدارس تعطیل است؟

فعلا تا این لحظه تنظیم خبر هیچ اطلاعیه و اخباری مبنی بر احتمال تعطیلی مدارس روز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ به خاطر آلودگی هوا، گرد و غبار یا برودت هوا اعلام نشده است. حتی شبکه خبر و سایت های خبرگزاری ها هم هنوز اخباری در این زمینه اطلاع رسانی نکرده اند.

مدارس به دلیل آلودگی هوا تعطیل نمی‌شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: ما از سال گذشته اعلام کردیم مدارس تعطیل نمی‌شود. کلاس‌های درس به دلیل آلودگی هوا تعطیل نمی‌شود.
صحرایی وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه در زمان آلودگی هوا به هیچ عنوان کلاس‌های درس نباید تعطیل شود، گفت: گرچه موضوع صنعت و تولید بسیار مهم است، اما تعطیل یا غیر فعال کردن مدارس باید آخرین اولویت باشد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار