۱۵:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

آیا مدارس اصفهان فردا چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ تعطیل است؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،  هوای اصفهان با میانگین ۸۹ وضعیت قابل قبول را نشان می‌دهد. با این حال سوال بعضی از والدین و دانش آموزان این است که آیا مدارس اصفهان فردا چهارشنبه ۸ آذر تعطیل است یا خیر؟ آیا فردا چهارشنبه ۸ آذر م...

تعطیلی مدارس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،  هوای اصفهان با میانگین ۸۹ وضعیت قابل قبول را نشان می‌دهد. با این حال سوال بعضی از والدین و دانش آموزان این است که آیا مدارس اصفهان فردا چهارشنبه ۸ آذر تعطیل است یا خیر؟

آیا فردا چهارشنبه ۸ آذر مدارس اصفهان تعطیل است؟

تا این لحظه تنظیم خبر همه مدارس استان اصفهان فردا هشتم آذر ۱۴۰۲ باز است و هیچگونه خبری مبنی بر تعطیلی احتمالی مخابره نشده است.

هر لحظه که اطلاعیه رسمی برای تعطیلی فردا صادر بشود؛ در همین خبر به سمع و نظر شما خواهیم رساند.

وضعیت آلودگی هوای شهرهای اصفهان امروز سه شنبه

شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان بر اساس داده‌های ۱۶ ایستگاه سنجش در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت هشت صبح امروز سه‌شنبه هفتم آذر با میانگین ۸۹ وضعیت قابل قبول را نشان می‌دهد.

بر اساس داده‌های سامانه برخط کنترل کیفیت هوای سازمان محیط‌زیست (منطقه اصفهان) شاخص هوای این کلان‌شهر در ایستگاه پایش خیابان ۲۵ آبان با ۹۳، میدان انقلاب با ۷۵، خیابان پروین اعتصامی با ۸۴، خیابان رودکی با ۷۱، رهنان با ۷۷، سپاهان‌شهر با ۶۱، خیابان‌فرشادی با ۶۶، خیابان فیض با ۶۳، بولوار کاوه با ۷۸ و ولدان با ۷۲ AQI در وضعیت زرد و قابل قبول و در خیابان میرزا طاهر با ۳۸ AQI پاک است.

امروز شاخص هوا در ایستگاه خیابان احمدآباد با ۱۵۲ AQI وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می‌دهد و در ایستگاه دانشگاه صنعتی و پارک زمزم با ۱۳۱، بزرگراه خرازی با ۱۲۲، خیابان زینبیه با ۱۰۳ و کردآباد با ۱۰۸ AQI در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

امروز شاخص هوا در زرین شهر با ۱۵۱ AQI قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان و در سجزی با ۶۶ و مبارکه با ۶۹ AQI قابل قبول ثبت شد. ایستگاه سنجش آلودگی هوای شهرهای مجاور اصفهان از جمله شاهین شهر، قهجاورستان، خمینی شهر، نجف آباد، منطقه صنعتی دولت آباد و کاشان قطع است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار