۰۸:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

آیا امروز سه شنبه ۷ آذر مدارس کرج و استان البرز تعطیل است؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، برای بسیاری از والدین و دانش آموزان این سوال پیش آمده است که آیا امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ مدارس کرج و شهرهای استان البرز به علت آلودگی یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ آیا امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ ...

تعطیلی مدارس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، برای بسیاری از والدین و دانش آموزان این سوال پیش آمده است که آیا امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ مدارس کرج و شهرهای استان البرز به علت آلودگی یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟

آیا امروز سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ مدارس استان البرز تعطیل است؟

تا این لحظه تنظیم خبر امروز سه شنبه هفتم آذر ۱۴۰۲ همه مدارس استان البرز باز و دایر است و هیچ خبری مبنی بر تعطیلی احتمالی امروز نیست.

مگر اینکه تا قبل از امروز شدت آلودگی یا سردی هوا طوری باشد که مدارس تعطیل شود، آن وقت هر اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر خواهد شد و ما هم در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند.

 البرزی‌ها فقط ۲ روز هوای پاک تنفس کردند

مدیر محیط زیست شهرستان کرج با اشاره به اینکه از ابتدای سال تا کنون ۱۶۹ روز هوا سالم بوده است، گفت: البرزی‌ها فقط ۲ روز هوای سالم تنفس کرده‌اند.

امیدرضا تونی، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرج با اشاره به آلودگی هوا طی روزهای گذشته، گفت: از ابتدای سال تا کنون ۱۶۹ روز هوای مرکز استان البرز سالم(قابل قبول) بوده است.

وی با بیان اینکه شمار روزهای ناسالم بسیار زیاد است، افزود: بیش از ۷۰ درصد عوامل آلودگی خودروها هستند.

این مقام مسؤول اضافه کرد: البرزی‌ها امسال فقط دو روز هوای پاک تنفس کردند.

تونی با اشاره به برخورد جدی پلیس راهنمایی ورانندگی با رانندگانی که خودروآن‌ها معاینه فنی ندارد وآلایندگی بالایی دارد، گفت: مردم باید دراین روز‌ها با همکاری بیشتر از آوردن خودروی تک سرنشین خودداری کنند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار