۰۳:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

گردشگری ومحیط زیست

آژانس میزبان راه اندازی نظرسنجی مسافرتی ۲۰۲۴ را اعلام می کند!

معاون ارشد امور صنعت و آموزش ASTA، گفت: ASTA از شراکت با Host Agency Reviews در سال جاری برای کمک به ترویج نظرسنجی مشاور سفر 2024 HAR بسیار هیجان‌زده است.

آژانس میزبان راه اندازی نظرسنجی مسافرتی 2024 را اعلام می کند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،بررسی آژانس میزبان (HAR) قرار است نهمین سالانه نظرسنجی مشاور سفر خود را در ۱۵ آوریل آغاز کند.امسال، این کار سؤالات دیگری را برای کاوش عمیق تر در مصرف رسانه های مشاور سفر و استفاده از فناوری مطرح می کند. نتایج این کار در سه گزارش جامع برای هر بخش جمع‌آوری می‌شود که جنبه‌هایی از جمله درآمد، هزینه‌ها، عملیات و…است .برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

مطالب مرتبط:

درآمد یک مشاور سفر چقدر است؟ گزارش سالانه بررسی آژانس میزبان میانگین درآمد و بیشتر را نشان می دهد.استف لی، بنیانگذار Host Agency Reviews، می‌گوید چه یک آژانس، یک تامین‌کننده، یک ارائه‌دهنده فناوری یا هر شخص دیگری باشید که با آژانس‌ها همکاری می‌کند، بینش حاصل از این نظرسنجی‌ها برای درک کانال توزیع آژانس مسافرتی بسیار ارزشمند است. HAR با همکاری با طیف متنوعی از سازمان‌های مسافرتی، از جمله انجمن متخصصان سفر سیاه، انجمن مشاوران سفر آمریکا و انجمن سفر و گردشگری ماجراجویانه، در میان سایرین، قصد دارد از یک بخش پویا و نماینده از مشاوران مسافرتی شرکت‌کننده اطمینان حاصل کند.

مشاوران مسافرتی مستقل ۴۵ درصد بیشتر از مشاوران میزبان درآمد کسب کردند – و تفاوت های دیگر بین این دو نوع نمایندهانتظار می‌رود گزارش‌های مربوط به یافته‌ها در پاییز/اوایل زمستان ۲۰۲۴ منتشر شود. این نظرسنجی برای تکمیل از ۱۵ آوریل تا ۲ ژوئن باز خواهد بود و مشاورانی که شرکت می‌کنند پس از تکمیل، نسخه تکمیلی گزارش را دریافت می‌کنند.

آژانس میزبان راه اندازی نظرسنجی مسافرتی 2024 را اعلام می کند!

آژانس میزبان راه اندازی نظرسنجی مسافرتی ۲۰۲۴ را اعلام می کند!

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط