• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Sunday - 22 May - 2022

اخبار ویژه

اعزام ۲ جاسوس زن و مرد از فرانسه به ایران؛ جزئیات تازه دادستان کل | ترفند شومی که دشمنان در سال‌های ۱۳۷۸، ۱۳۸۷ و ۲ سال قبل پیاده کردند تنش در صحن مجلس بخاطر اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان خبر خوش برای بازنشستگان 1 خرداد 1401 | افزایش حقوق بازنشستگان واریز شد؟ عذرخواهیم؛ افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در خردادماه واریز می‌شود ۳ فوتی و شناسایی ۳۱۲ بیمار جدید کرونا در کشور فال ابجد 2 خرداد 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز دوشنبه 2 خرداد 1401 فال ابجد 1 خرداد 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز یکشنبه 1 خرداد 1401 تامین اجتماعی فشار بیاورد؛ مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان ابلاغ شود اصلی ترین مانع اجرای رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان مشخص شد/ چه کسی برخورد می کند؟+ جزئیات 1 خرداد تذکر دو نماینده به رئیسی درباره تعیین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان زمان جنجالی اجرای رتبه بندی معلمان و میزان افزایش حقوق معلمان لو رفت! در صورت عدم افزایش حقوق بازنشستگان زمینه اعتراض آنها فراهم می شود احیای بیمه طلایی معلمان / بررسی شدن آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان در هیأت وزیران بازنشستگان بخوانند/ افزایش حقوق تامین اجتماعی به خرداد موکول شد؟ آخرین خبر از زمان افزایش حقوق کارمندان تامین‌ اجتماعی(1 خرداد 1401) افزایش حقوق بازنشستگان به کجا رسید؟/ آب پاکی روی دست موسپیدان ریخته شد؟ (1 خرداد 1401) وضعیت آب و هوا در یکم خرداد/ افزایش دما در شمال غرب کشور و استان‌های ساحلی خزر تفاقاتی تلخی که ممکن است گزینه پرسپولیس را در نقل و انتقالات از این تیم دور کند! شرط شرم‌آور دختر غیرتی برای خواستگارانش والدین خوشگذران و بیخیال کودک خود را در جنگل رها کردند!

آمریکا از برجام خارج شد، اکنون هم باید به آن بازگردد

  • کد خبر : 76315
  • 18 فروردین 1400 - 21:20
آمریکا از برجام خارج شد، اکنون هم باید به آن بازگردد

فیصل عبدالساتر، کارشناس مسائل سیاسی لبنان در مصاحبه با شبکه تلویزیونی روسیا الیوم در خصوص احتمال لغو تحریم‌ها ی آمریکا علیه ایران گفت: «در واقع آمریکایی‌ها که از توافق هسته‌ای خارج شدند، باید به این توافق بازگردند. آمریکا به شکل پی در پی با به تعویق انداختن و تعلل، برای بازی کردن با این موضوع […]

فیصل عبدالساتر، کارشناس مسائل سیاسی لبنان در مصاحبه با شبکه تلویزیونی روسیا الیوم در خصوص احتمال لغو تحریم‌ها ی آمریکا علیه ایران گفت: «در واقع آمریکایی‌ها که از توافق هسته‌ای خارج شدند، باید به این توافق بازگردند. آمریکا به شکل پی در پی با به تعویق انداختن و تعلل، برای بازی کردن با این موضوع تلاش می‌کند. به این امید که در مواضع ایران تغییری صورت بگیرد.»

وی افزود: «موضع ایران ثابت است و امکان ندارد از اصول اساسی دست بردارد؛ بر این اساس که آمریکا طرفی است که پس از سال‌های زیاد مذاکره، این توافق را امضا کرد؛ اما ترامپ احمق رئیس جمهور سابق آمریکا از این توافق خارج شد و کاری کرد که آمریکا در وضعیت انزوای بین المللی قرار بگیرد، زیرا این حکومت به توافق‌های خود احترام نمی‌گذارد.»

این مقام با اشاره به بدعهدی‌های اتحادیه اروپا در قبال توافق هسته‌ای ایران ادامه داد: از سوی دیگر، اروپا طرف دیگر این توافق هم به تعهدات خود پایبند نماند. اکنون ایران پیشرفت جدیدی کسب کرد و با نشستن پای میز مذاکرات به شکل مستقیم یا غیر مستقیم مخالفت کرد. این بدان معناست که آمریکا است که عقب نشینی خواهد کرد و ایران طرفی است که پیشرفت خواهد کرد، زیرا صاحب حق است و موضوع فقط به قدرت ارتباط ندارد.»

فیصل عبدالساتر در پاسخ به این پرسش که آیا به نفع ایران نیست که به جای اعمال شروط، روند را تسریع کند، گفت: «این همان منطق گمراه آمریکا است. آیا این آمریکا نیست که از سال‌ها پیش همه ملت‌ها را تحت تحریم قرار داده است و به دنبال هیمنه بر سرتاسر جهان است؟ این زبان برخی کشور‌های عربی است که بیشتر از آمریکایی ها، از واشنگتن حمایت می‌کنند.»

افکار

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=76315

برچسب ها

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.

ساماندهی

logo-samandehi