23:30 - 1403/04/15

ورزشی

آقای قلعه‌ نویی من قبلا قبر خودم را خریده‌ام!

اختلاف بین قلعه نویی و مظلومی به کجا رسید؟ جزئیات را در اندیشه معاصر ببینید

آقای قلعه‌ نویی من قبلا قبر خودم را خریده‌ام!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ۱۴ سال قبل در روزهای آغازین تابستان سال ۱۳۸۹ اختلاف میان پرویز مظلومی و منصور پورحیدری با امیر قلعه‌ نویی به اوج خود رسیده بود. قلعه‌ نویی در آن مقطع سرمربی سپاهان بود و با انتقاد از پرویز مظلومی و منصور پورحیدری که سرمربی و مدیر فنی استقلال تلقی می‌شدند، به ماجرای جدایی خسرو حیدری از استقلال و پیوستنش به سپاهان اشاره کرد و در واکنش به انتقاد سرمربی و مدیر فنی استقلال از این ماجرا مدعی شد آن‌ها استقلال را با حرف‌هایشان کوچک می‌کنند. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

آقای قلعه‌ نویی من قبلا قبر خودم را خریده‌ام!

در همین خصوص پرویز مظلومی سرمربی آن زمان استقلال ۱۵ تیر سال ۸۹ در گفت‌وگو به مصاحبه قلعه‌نویی واکنش نشان داد و گفت: ایشان هرچه بخواهد می‌تواند بگوید و من جوابی ندارم. به بازیکنانم هم توصیه می‌کنم وارد حاشیه نشوند. به هواداران نیز اجازه توهین و بی‌احترامی به کسی را نمی‌دهیم و به آن‌ها تاکید می‌کنم فقط به فکر حمایت از استقلال باشند. منصور پورحیدری، بزرگ استقلال و از افراد قابل احترام این باشگاه است. کسی نباید به او توهین کند چون افتخارات بسیاری از جمله قهرمانی و نایب قهرمانی در آسیا را برای استقلال به ارمغان آورده است.

قلعه نویی

قلعه نویی

مظلومی ادامه داد: در مورد این صحبت آقای قلعه‌نویی که گفت یک عده چطور می‌خواهند در دو متر جا بخوابند هم باید بگویم من قبر خودم را از چند سال پیش خریده‌ام و مطمئن باشید خودم می‌دانم چطور با خدا رودررو شوم و احتیاجی به توصیه دیگران ندارم.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : خبرجو24

مطالب مرتبط