22:27 - 1403/04/20

آغاز فروش فوق العاده خودرو کوییک GXR-L از امروز

از روز گذشته ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۳ فروش فوق العاده خودرو کوییک GXR-L شروع گردیده است.

کوئیک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، کوییک ها معمولاً برای استفاده در شهر و توسط خانواده‌های کم جمعیت طراحی می‌شوند، بنابراین نباید انتظار داشت که فضای داخلی بزرگ و راحتی از آن‌ها داشته باشیم.

کوییک یکی از خودرو‌های تولیدی سایپا است که بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است. این خودرو به عنوان یک مدل هاچبک مشابه ساینا و تیبا ۲ کراس شناخته می‌شود.

شرکت پارس خودرو بر اساس برنامه مدون عرضه محصولات تولیدی خود و در راستای امکان ثبت نام مشتریان جدید فروش فوق العاده خودروی کوییک GXR-L ویژه متقاضیان عادی، طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودرو‌های فرسوده را از ساعت ۱۰ صبح دیروز سه شنبه (۱۹تیرماه) از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com آغاز کرده است. این طرح فروش تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

متقاضیان جهت تسهیل در فرایند ثبت نام، می‌توانند به آدرس یاد شده مراجعه و نسبت به ثبت و یا به روز رسانی اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کنند.

شایان ذکر است ثبت نام در این طرح فروش صرفاً از طریق آدرس فوق الذکر امکان‌پذیر بوده و در صورت استفاده از سایر آدرس‌ها عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

*شرایط اختصاصی بخشنامه جهت متقاضیان عادی:
۱- حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می‌باشند.
۲- محدودیت کد ملی برای ثبت نام‌ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو میباشد.)
۴- امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی فعال با عمر خودروی موضوع پلاک مزبور کمتر از پنج سال میسر نمی‌باشد.
۵- متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته نزد شرکت‌های سایپا و ایران خودرو و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.

این خودرو با قیمت قطعی ۳۸۴ میلیون و ۸۲۴ هزار تومان و با موعد تحویل ۹۰ روز کاری به فروش می‌رسد.

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط