11:41 - 1403/03/30

آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس| جدایی ستاره محبوب پرسپولیسی ها از جمع قرمزها

باشگاه سپاهان به دنیال مهدی ترابی و چند بازیکن تیم استقلال است تا با آنها به توافق برسد .

نقل و انتقال پرسپولیس | شاه ماهی از دست یحیی پرید / پیشنهاد نجومی به فوق ستاره پرسپولیسی + جزئیات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر جدایی مهدی ترابی از باشگاه پرسپولیس مطرح شده است .

با پایان یافتن قرارداد مهدی ترابی با پرسپولیس ، مسئولان این باشگاه در تلاش هستند تا زمینه را برای تمدید قرارداد این بازیکن ملی‌پوش فراهم کنند. در همین رابطه مذاکراتی بین باشگاه پرسپولیس و ترابی انجام شده اما مبلغ پیشنهادی این باشگاه مورد موافقت شماره ۹ سرخ پوشان قرار نگرفته است.

در گزارش فارس آمده است: گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس به ترابی مبلغی در حدود ۲۱ میلیارد تومان پیشنهاد داده که این مبلغ مورد موافقت بازیکن ملی‌پوش سرخ پوشان قرار نگرفته است. از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس برای جلب رضایت این بازیکن رقمی در حدود ۵ میلیارد تومان به عنوان آپشن در نظر گرفته است. این در حالیست که گفته می‌شود هوادار متمول پرسپولیس هم اعلام کرده در حدود ۵ میلیارد تومان به قرارداد ترابی اضافه خواهد کرد تا زمینه را برای جلب رضایت این بازیکن برای ماندن در پرسپولیس فراهم کنند.

با این همه ترابی هنوز پاسخی به پیشنهاد پرسپولیس نداده و باید منتظر روزهای آینده ماند و دید که این بازیکن، پیشنهاد باشگاه را قبول می‌کند یا اینکه مدیران پرسپولیس زیر بار فشار هواداران رقم بیشتری به ترابی پیشنهاد می‌دهند.

 

منبع : افکار

مطالب مرتبط