09:41 - 1403/04/14

آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس تا بامداد امروز ۱۴ تیر/ جانشین ترابی و اسماعیلی فر مشخص شدند | ضرب الاجل پرسپولیس برای ستاره ها

پرسپولیس نهایتا تا روز جمعه برای بازگشت 3 بازیکن خود به این تیم صبر خواهد کرد.

نقل و انتقال پرسپولیس | شاه ماهی از دست یحیی پرید / پیشنهاد نجومی به فوق ستاره پرسپولیسی + جزئیات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،همان‌طور که پیش از این در خبرها داشتیم باشگاه پرسپولیس به‌خاطر محدودیتی که در لیست بزرگسالانش دارد، نمی‌تواند خریدهای زیادی داشته باشد و قبل از هر چیز باید تکلیف بازیکنان آزاد شاخص خود از جمله مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر را مشخص کند. در همین راستا اگر قرار باشد مهدی ترابی در جمع سرخپوشان بماند آن وقت جایی برای علی علیپور نمی‌ماند؛ چراکه گاریدو ترجیح می‌دهد یک مهاجم خارجی برای پرسپولیس بخرد. البته که مدیران باشگاه موافق جذب علیپور هستند و او را به مهاجم خارجی ترجیح می‌دهند، اما حرف آخر را در این زمینه سرمربی اسپانیایی می‌زند. این مربی با جایگزینی علیپور به‌جای ترابی مشکلی ندارد، بلکه حداقل یک یا دو جای خالی برای خرید خارجی می‌خواهد. با توجه به موارد اشاره شده باید گفت علیپور در واقع فعلا در آب نمک پرسپولیس است تا تکلیف ترابی مشخص شود.

جانشین دانیال از گرجستان می‌آید

 

محمد ربیعی در نیم‌فصل یک خرید خوب برای ذوب‌آهن داشت و او گریگویل چابرادزه بود. این بازیکن گرجستانی با قرارداد ۷۰ هزار دلاری در زمستان راهی ذوب‌آهن شد و عملکرد خوبی هم در ترکیب این تیم داشت تا جایی که محمد ربیعی از نیما نکیسا، مدیرعامل باشگاهش خواست که حتما قرارداد چابرادزه تمدید شود. این بازیکن از لحاظ دفاعی بازیکن توانمندی است و به گفته یکی از مربیان ذوب‌آهن تیم‌هایی که علاقه زیادی به فوتبال مالکانه دارند بازیکنی مثل گریگویل به کارشان می‌آید از این جهت که قدرت بالایی در حفظ توپ داشته و دقت پاس‌هایش نیز خوب است. این مربی در مقایسه اسماعیلی‌فر و گریگویل اعتقاد دارد بازیکن گرجستانی در کارهای دفاعی به‌مراتب بهتر است، اما دانیال ارسال‌های تند و تیزتری دارد. ناگفته نماند باشگاه ذوب‌آهن برای تمدید با مدافع گرجی خود به وی پیشنهاد ۱۵۰ هزار دلاری داده بود که مورد تایید این بازیکن هم قرار گرفت اما پیشنهاد پرسپولیس این بازیکن را به‌سمت تهران کشانده است. اینکه حالا رقم قرارداد او با پرسپولیس درصورت نهایی شدن چقدر خواهد بود، مهم است. ناگفته نماند اگر اسماعیلی‌فر هم از پرسپولیس جدا شود باز این بازیکن گرجستانی در صورت رضایت نهایی گاریدو جذب خواهد شد.

منبع همشهری

مطالب مرتبط