۱۷:۳۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۳

آخرین وضعیت جاده‌های کشور/ هشدارهای رئیس پلیس راهور به رانندگان

رئیس پلیس راهور فراجا اخرین وضعیت تردد در جاده‌های کشور را تشریح کرد.

آخرین وضعیت جاده‌های کشور/ هشدارهای رئیس پلیس راهور به رانندگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سردار سیدتیمور حسینی در جریان بازدید میدانی از وضعیت ترافیکی جاده هراز در خصوص آخرین شرایط جوی حاکم بر جاده های کشور گفت: بنابر اعلام و پیش بینی سازمان هواشناسی در خصوص ورود سامانه بارشی برف و باران به کشور، بخش گسترده‌ای از جاده های کوهستانی کشور مانند محور شیراز به اصفهان و سمنان به دامغان شب گذشته با انسداد مقطعی مواجه بود که خوشبختانه تمام محورهای مسدود شده امروز صبح با کمک سازمان راهداری و ماموران پلیس راه و راهور بازگشایی و تردد در این محورها انجام شد اما با توجه به تداوم بارش‌ها همچنان احتمال مسدود شدن این دو محور وجود دارد.

رئیس پلیس راهور فراجا اضافه کرد: در محورهای پونل به خلخال، هشتگرد به طالقان، سمنان به فیروزکوه و شاهرود به گرگان به دلیل شدت بارش برف با انسداد راه مواجه هستیم.

حسینی به رانندگان و مسافرانی که تصمیم به سفر در این روزهای برفی گرفته‌اند، هشدار داد و گفت: بنابر شرایط جوی حاکم بر محورهای کوهستانی کشور، سفرهای جاده ای به هیچ عنوان مناسب نیست و توصیه می کنیم از سفرهای غیر ضروری اجتناب و در صورت لزوم ساعات ابتدایی روز را برای سفرهایشان انتخاب و با تجهیزات کامل اقدام به سفر کنند.

به گفته رئیس پلیس راهور فراجا علیرغم آماده باش پلیس راه و راهور و سازمان راهداری احتمال یخ زدگی معابر وجود دارد. لذا رانندگان باید برای تردد در تمامی معابر شهری و جاده ای از وجود تجهیزات لازم زمستانی در خودرو اطمینان داشته باشند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط

آخرین اخبار