۱۰:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۴

آخرین وضعیت تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی امروز ۴ آذر ۱۴۰۲|امکان بررسی مجدد طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی موضوعی است که بستگی به تصویب طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت دارد. در صورت تصویب این طرح، تبدیل وضعیت نیروهای دولتی دارای رابطه استخدامی شرکتی، حجمی و کار م...

ساماندهی کارکنان دولت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی موضوعی است که بستگی به تصویب طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت دارد. در صورت تصویب این طرح، تبدیل وضعیت نیروهای دولتی دارای رابطه استخدامی شرکتی، حجمی و کار معین به پیمانی و رسمی در دستور کار قرار خواهد گرفت. در این صفحه آخرین اخبار در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

امکان بررسی مجدد طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت

یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: عمده ایرادات مطرح شده از سوی شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره طرح ساماندهی کارکنان دولت قابل رفع است.

سید کریم حسینی در گفت‌وگو با ایسنا رسیدگی به طرح ساماندهی کارکنان دولت را از اولویت‌های کمیسیون اجتماعی مجلس عنوان کرد و گفت: به اعتقاد ما عمده ایرادات مطرح شده از سوی شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام به طرح ساماندهی کارکنان دولت قابل رفع است و می‌توان این طرح را مجدداً به جریان انداخت که تا قبل از پایان سال تبدیل به قانون شده و اجرایی شود و بتوانیم شرکت‌های واسط نیروی انسانی را از جلوی پای کارمندان و کارگرانی که مشغول به کار هستند، برداریم.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

6 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

رضا

۰۵ آذر ۱۴۰۲


حجت الاسلام والمسلمین سید محسن موسوی در خطبه‌های نمازجمعه این شهر اظهار کرد: امروز قشر زحمت‌کشی در بدنه دولت کار می‌کند که در چنگال قدرتمند پیمان‌کارانی قرارگرفته‌اند که گاهی در بعضی مجموعه‌ها این پیمان‌کاران با آنها مانند استعمار و بلکه بردگی نگاه می‌کنند. وی افزود: نیروهای شرکتی بین خوف و رجا زندگی می‌کنند و حتی جرات گرفتن مرخصی ندارند و امنیت شغلی آنها صفر است و حتی اگر مجموعه‌ای که در آن کار می‌کند قدرتمند و دولتی باشد زیر نظر پیمان‌کار به ناچار باید بله قربان‌گو باشد. امام جمعه پل‌دختر گفت: نیروهای شرکتی سالیان سال است دارند داد می‌زنند اما گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات آنها نیست، مجلس تصویب کرد آنهایی که خانواده ایثارگر هستند تبدیل وضعیت شوند که این از بهترین اقدام‌ها و انقلابی بودن مجلس در این مسئله خود را نشان داد. وی افزود: بر این اساس انتظار می‌رود نیروهای دولتی شرکتی که جز جامعه ایثارگری نیستند و مشمول این قانون نمی‌شوند اما با زجر زندگی خود را اداره می‌کنند نیز مورد حمایت دولتیان و مجلسی‌ها تا عمر این مجلس باقی است، قرار گیرند و فکر عاجلی در این زمینه صورت گیرد. موسوی یادآورشد: نیروهای شرکتی دولتی گمنام هستند و با زجر و منت زندگی می‌کنند، متاسفانه حقوق آنها کم است و عیدی آنها نیز به موقع بدست آنها نمی‌رسد زیرا به حساب پیمان‌کار واریز می‌شود که این با هیچ عدالتی سازگار نیست. وی افزود: این نیروها چندین بار به نهاد امامت جمعه مراجعه و یا مکاتبه کردند اما علی‌رغم انعکاس این مشکلات تا کنون اقدامی در این زمینه صورت نگرفته و امروز نیز این موضوع از طریق تریبون نماز جمعه مطرح شد.

Saeed

۰۵ آذر ۱۴۰۲


همش دروغ من خودم ۱۵ سال شرکتی هستم این چند سال مردم کارگران سر کار گذاشتن فقط دروغ تحویل مردم میدن تا انتخابات مجلس بعد از انتخابات کارگران باید برن برای گرفتن کشک و مشک

داریوش

۰۵ آذر ۱۴۰۲


سلام. وولا من به عنوان یک پرستار حقیقتن تأسف میخورم به حال این جماعت مسوول، به هر حال روز قیامتی هم هست،

سهام

۰۵ آذر ۱۴۰۲


ما چه گناهی کردیم که گیر اینها افتادیم.... کشور دروغ و اختلاس و ریا

هاشمی

۰۵ آذر ۱۴۰۲


همش دارن دروغ میگن من ۲۵ سال است که شرکتی هستم فقط وعده وعیدمیدن اگه به نفع خودشان باشه فورا تصویب میکنن

ارسلان

۰۶ آذر ۱۴۰۲


تا آخر سال درست می‌شود کارگران عزیز نگران نباشید

نظرات بسته شده است

آخرین اخبار