17:00 - 1403/04/15

اقتصادی

آخرین خبر درباره واریز سود سهام عدالت

سود سهام عدالت در نهایت چه زمانی واریز میشود؟

آخرین خبر درباره  واریز سود سهام عدالت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سهام عدالت گونه‌ای یارانه است که بنابر نظر دولت نهم، از طریق شرکت‌های تعاونی عدالت استانی به مشمولان آن واگذار می‌شود که می توانید آخرین خبر درباره واریز سود سهام عدالت را در مطلب زیر بخوانید. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

آخرین خبر درباره واریز سود سهام عدالت

در جلسه، دستیار و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت توضیحاتی درباره واریز سود سهام عدالت ارائه کرد.مهدی حاجی‌وند، دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت در خصوص انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث بر اساس تصمیمات اتخاذی سال گذشته بنا شد انحصار وراثت اصل و سود سهام عدالت متوفیان انجام شود.

سود سهام عدالت

سود سهام عدالت

این مقام مسئول افزود: بر این اساس یکی از وراثی که سجامی است باید با مدارک مورد نیاز به یکی شعب بانک‌ها و کارگزاری منتخب مراجعه و مراحل لازم را طی کند.

مدارک مورد نیاز فرآیند انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث

حاجی‌وند در خصوص مدارک مورد نیاز هم اظهار کرد: تصویر کارت ملی و صفحه اول شناسنامه متوفی، اصل یا تصویر برابر با اصل کارت ملی و صفحه اول شناسنامه تمامی وراث تعیینی در گواهی حصر وراثت، اصل یا تصویر برابر با اصل گواهی حصر وراثت متوفی و در صورتی که متوفی دارای وصیت نامه رسمی باشد که در گواهی حصر وراثت نیز به آن اشاره شده است، ارائه اصل یا تصویر برابر با اصل وصیت نامه نیز همراه با موارد ذکر شده ضروری است.

او همچنین بیان کرد: تاکید می‌شود فرآیند انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث بدون پرداخت هیچ مبلغی کاملا رایگان است و پرداخت سود سهام عدالت متوفیان میان وراث زمانی انجام می‌شود که پرداخت عمومی برای سود سهام عدالت داشته باشیم.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

پرویز

پاسخ دادن

15 تیر 1403


وقتی چهارتا شرکت قدرت این داشته باشند که چند میلیون نفر و دولت مچل خودش کنه واقعا باید پس ارگانی باید پی گیری کند و چه ارگانی قدرت داره سهام عدالت از شرکت ها طلب کند