۲۳:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۲

آخرین خبر درباره رتبه بندی معلمان امروز پنجشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۳

در این خبر به توضیحاتی درباره آخرین خبر درباره رتبه بندی معلمان امروز سه شنبه ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

آخرین خبر درباره رتبه بندی معلمان امروز پنجشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،معاون فنی و امور بیمه ای صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با رایزنی های فشرده و هماهنگی های انجام شده با سازمان برنامه و بودجه، احکام رتبه بندی برای ۵۳۰۶ نفر دیگر از بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش دیروز (چهار شنبه ۲ فروردین) صادر شد.

آخرین خبر درباره رتبه بندی معلمان امروز

«رضا فیضی نژاد» با اعلام این خبر افزود: صندوق بازنشستگی کشوری در آذرماه امسال برای ۶۳هزار نفر از بازنشستگان آموزش و پرورش که در فاصله ۳۱ / ۶ / ۱۴۰۰ تا پایان سال ۱۴۰۱ بازنشسته شده و مشمول طرح رتبه بندی شدند و اطلاعات آنان از سوی این وزارتخانه به صندوق بازنشستگی اعلام شده بود، احکام رتبه بندی را صادر کرد.

فیضی نژاد ادامه داد: پس از آن مبالغ ناشی از احکام رتبه بندی در ۴مرحله به حساب این عزیزان واریز شد که آخرین مرحله آن اسفندماه جاری پرداخت شد.

وی با بیان اینکه «در ۲۰روز اخیر فایل جدیدی از سوی آموزش و پرورش برای ۵۳۰۶ نفر دیگر از عزیزان بازنشسته این دستگاه که مشمول طرح رتبه بندی شده بودند، برای صندوق بازنشستگی ارسال شد» گفت: با ارسال این فایل و با تاکید مدیرعامل صندوق، در همین مدت کوتاه، رایزنی های فراوان و فشرده ای با دستگاه های متولی به ویژه سازمان برنامه و بودجه برای تامین اعتبار لازم انجام شد که خوشبختانه روز گذشته (دوشنبه) این پیگیری ها نهایی شد.

میزان افزایش حقوق معلمان با اعمال رتبه‌ بندی

معاون فنی و امور بیمه ای صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: احکام رتبه بندی و اصلاحی برای این تعداد از بازنشستگان نیز دیروز (دوشنبه) صادر و در سامانه احکام صندوق بازنشستگی بارگذاری شد.

وی افزود: ضمن اینکه با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه مبالغ ناشی از معوقات رتبه بندی برای ۵۳۰۶ نفر از عزیزان مشمول تا عصر امروز (سه شنبه ۲۹اسفندماه) به حساب حقوق بازنشستگی افراد واریز خواهد شد.

به گفته فیضی نژاد، مبلغ “میانگین پرداختی” ناشی از احکام رتبه بندی برای بازنشستگان مشمول، بیش از ۳۰میلیون تومان خواهد بود که ممکن است برای تعدادی از عزیزان، از این عدد کمتر یا بیشتر باشد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

بازنشسته۱۴۰۰

پاسخ دادن

۰۳ فروردین ۱۴۰۳


هیچ خبری از حکم برای منه بازنشسته اول مهر ماه سال ۱۴۰۰ نیست

آخرین اخبار