۰۸:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۷

آخرین خبر از پرداخت رتبه بندی فرهنگیان بازنشسته ۱۴۰۰-۱۴۰۱ و ۱۴۰۲| زمان پرداخت معوقات فرهنگیان+ سهم صندوق بازنشستگی برای معلمان شاغل واریز می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، آخرین خبر از پرداخت رتبه بندی فرهنگیان بازنشسته ۱۴۰۰-۱۴۰۱ و ۱۴۰۲| زمان پرداخت معوقات فرهنگیان+ سهم صندوق بازنشستگی برای معلمان شاغل واریز می‌شود. جزئیات بیشتر را در اندیشه معاصر بخوانید. آموزش و پ...

معوقات رتبه بندی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، آخرین خبر از پرداخت رتبه بندی فرهنگیان بازنشسته ۱۴۰۰-۱۴۰۱ و ۱۴۰۲| زمان پرداخت معوقات فرهنگیان+ سهم صندوق بازنشستگی برای معلمان شاغل واریز می‌شود. جزئیات بیشتر را در اندیشه معاصر بخوانید.

آموزش و پرورش می‌گوید بدهی صندوق بازنشستگی کشوری بابت بازنشستگان سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ را پرداخته است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش بابت بازنشستگان سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ حدود ۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به صندوق بازنشستگی کشوری بدهکار بود که این بدهی پرداخت شده است.

محمد وحیدی افزود: در سال ۱۴۰۲ به‌صورت ماهانه، سهم صندوق بازنشستگی برای معلمان شاغل واریز می‌شود و نگرانی بابت بازنشستگی آن‌ها وجود ندارد. وی با اشاره به اینکه بدهی آموزش و پرورش بابت رتبه‌بندی معلمان بازنشسته به صندوق بازنشستگی کشوری تسویه شده است.
تصریح کرد: صندوق بازنشستگی کشوری حکم رتبه‌بندی فرهنگیان بازنشسته از ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به بعد را با لحاظ رتبه‌بندی صادر می‌کند تا بتوانند از مزایای آن در حقوق خود بهره‌مند شوند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار