بانک و بیمه

آخرین خبر از وضعیت بیمه‌تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی

احتراماً به‌اطلاع کلیه بازنشستگان و مستمری‌بگیران عزیز میرساند: هرگونه تماس تلفنی مبنی‌بر واریز وجه‌نقد بابت بیمه‌تکمیلی، مصداق بارز کلاهبرداری است. لذا تاکید می‌گردد از واریز هرگونه مبلغی

حق بیمه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از مکتوب نامه احتراماً به‌اطلاع کلیه بازنشستگان و مستمری‌بگیران عزیز میرساند: هرگونه تماس تلفنی مبنی‌بر واریز وجه‌نقد بابت بیمه‌تکمیلی، مصداق بارز کلاهبرداری است. لذا تاکید می‌گردد از واریز هرگونه مبلغی برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

آخرین خبر از وضعیت بیمه‌تکمیلی  بازنشستگان تامین اجتماعی

احتراماً به‌اطلاع کلیه بازنشستگان و مستمری‌بگیران عزیز میرساند: هرگونه تماس تلفنی مبنی‌بر واریز وجه‌نقد بابت بیمه‌تکمیلی، مصداق بارز کلاهبرداری است. لذا تاکید می‌گردد از واریز هرگونه مبلغی بابت بیمه‌تکمیلی به حساب اشخاص خودداری نمایید.سقف تعهدات قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۴۰۲ ـ ۱۴۰۳ در حوزه بستری فوق تخصصی ۸۵ میلیون تومان، بیماران خاص و صعب‌العلاج ۳۵ میلیون تومان است.

در سامانه جامع بیمه کشاورزی ۹.۷ همت حق بیمه تولیدی ثبت شد!

آخرین خبر از وضعیت بیمه‌تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی

بقرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۲ ـ ۱۴۰۳ میان کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر سراسر کشور و شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ صورت گرفته است مبلغ بیمه تکمیلی در این قرارداد با قیمت ۳۰۵ هزار تومان برای هر نفر به صورت ماهانه تعیین شده است و ۵۰ درصد از این ۳۰۵ هزار تومان توسط سازمان تامین اجتماعی و ۵۰ درصد توسط بازنشسته پرداخت خواهد شد.
تسنیم در خبری نوشت:سقف تعهدات قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۴۰۲ ـ ۱۴۰۳ درباره بستری فوق تخصصی ۸۵ میلیون تومان، بیماران خاص و صعب‌العلاج ۳۵ میلیون تومان، بستری عمومی ۴۰ میلیون تومان، خدمات پاراکلینیکی و خدمات تشخیصی، درمانی و سرپایی ۶ میلیون تومان، خدمات تشخیصی درمانی ـ سرپایی ۴ میلیون تومان، خدمات آزمایشگاهی و پاتولوژی ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، رفع عیوب انکساری چشم ۶ میلیون تومان برای یک چشم و ۱۲ میلیون تومان برای دو چشم، آمبولانس داخل شهری ۲ میلیون تومان و آمبولانس بین شهری ۳ میلیون تومان است. ۴۲ شعبه در مراکز استان‌ها و تهران و ۹۰۰ نمایندگی در سراسر کشور خدمات بیمه تکمیلی برای بازنشستگان را انجام می‌دهند.
با حدود ۸ هزار مرکز درمانی قرارداد بسته شده است و در مراکز طرف قرارداد هیچ هزینه‌ای از بازنشستگان دریافت نمی‌شود.
حدود ۴۰۰ قرارداد در مجموعه بسته شده است که دو قرارداد آن مربوط به بازنشستگان است و ۹۲ درصد از آمار بازنشستگان را شامل می شود. در مجموع ۵ میلیون نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی و ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از بازنشستگان صندوق کشوری را پوشش می‌دهد.
براساس آمار ماهانه یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه درمانی بازنشستگان تامین اجتماعی است که باید این سرانه به بیمه تکمیلی پرداخت شود.
این در حالی است که بنا به گفته نمازی؛ مدیرعامل آتیه‌سازان حافظ، از ۳۱ اردیبهشت‌ماه امسال قرارداد بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری توسط یکی دیگر از شرکت‌های بیمه تکمیلی انجام خواهد شد و این مسئله برمی‌گردد به عدم موافقت بیمه تکمیلی آتیه با روش صندوقی، چرا که تاخیر در پرداخت‌ها از صندوق بازنشستگی کشوری نارضایتی بازنشستگان این صندوق را به همراه داشته است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط