۰۸:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۵

آخرین خبر از طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت امروز یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲/ فقط نیروهای شرکتی استخدام می شوند!/ تکلیف سایرین چیست؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، اسماعیلی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در مصاحبه ویدیویی با مجری شبکه سبلان اردبیل به تشریح جزئیات در خصوص آخرین تغییرات طرح ساماندهی کارکنان دولت در کمیسیون اجتماعی برای رفع ابهامات و ایرادات شورای...

آخرین خبر از طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت امروز یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲/ فقط نیروهای شرکتی استخدام می شوند!/ تکلیف سایرین چیست؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، اسماعیلی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در مصاحبه ویدیویی با مجری شبکه سبلان اردبیل به تشریح جزئیات در خصوص آخرین تغییرات طرح ساماندهی کارکنان دولت در کمیسیون اجتماعی برای رفع ابهامات و ایرادات شورای نگهبان پرداخت.

وی در خصوص پاسخ به سوال پیگیری وضعیت استخدامی، تبدیل وضعیت های نیروهایی شرکتی به قراردادی و قراردادی به رسمی، به کجا رسیده است، اینگونه پاسخ داد:

ما در بحث ساماندهی کارکنان دولت با ایرادات شورای نگهبان و مجمع مصلحت نظام مواجه شدیم که شامل ۴ ایراد و ابهام بود. این ایرادات و ابهامات در جلسه هفته گذشته کمسیون اجتماعی برطرف شد و در حال حاضر در دستور کار هیات رئیسه محترم مجلس می باشد.

وی افزود: یک سری تغییرات اتفاق افتاد که بر اساس این تغییرات، طرح فعلی فقط مشمول نیروهای شرکتی می شود. قبلا که بحث نیروهای حجمی، عمرانی و طرحی در میان بود، دیگر این طرح شامل نیروهای مذکور نخواهد بود.

نیروهایی شرکتی که با شرکت های کاریابی و یا شرکت هایی که با وزارت خانه های مربوطه تامین نیرو قرارداد دارند، نیاز هست تا به کار معین تبدیل شوند و این موارد به شرطی انجام می پذیرد که شورای نگهبان مجدد ایراداتی را مطرح ننماید تا در صحن علنی مجلس برای این عزیزان رای گیری نماییم و مجلس با رای بالایی این مصوبه را تصویب نماید.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

5 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

بهنام

۱۵ مرداد ۱۴۰۲


خداقوت پهلوان خسته نباشی دلاور.اینطورکه پیمانکارهمچنان به قوت خودش باقیه اینهمه بزن بکوب آخرشم اینطورتمامش کردن شامل مابقی بردهانمیشه فقط بردهای شرکاتهای تأمین نیرو

بهنام

۱۵ مرداد ۱۴۰۲


خسته نباشید خداقوت.چن سال بزن بکوب آخرشم این طورتمامش کردن.شامل همه بردهانمیشه فقط بردهای شرکتهای تأمین نیروساماندهی میشن پس پیمانکارچی شدحذف شدیاقویترازهمیشه به فعالیت ادامه میده.اینم فرداجزء کارهای مجلس سیزدهم ثبت میشه وباعث افتخارمجلسه آفرین واقعان آفرینا

جلال زمانی

۱۶ مرداد ۱۴۰۲


اخرش هیچی ما نیروهای حجمی رو گذاشتن کنار همه گفتن مجلس نمیتوانه کاری بکنه راست گفتن

محسن

۱۶ مرداد ۱۴۰۲


همتون برید کم شید اگه پیمانکاران جمع نشد کارگران باید جمع بشن اینا بیشعورن

عبدالواحد حق طلب

۱۷ مرداد ۱۴۰۲


باسلام بنده با 9سال سابقه در جهادکشاورزی استان سیستان بلوچستان در مرکز خدمات ترویج جهادکشاورزی استان سیستان بلوچستان بکار گرفته شده ام پس تکلیف ما نیروهای طرحی جهادکشاورزی استان سیستان و بلوچستان چه می شود تبدیل وضعیت نیروهای طرحی جهادکشاورزی استان سیستان بلوچستان چندین سال است که در حق و حقوق دستمزد مان ظلم بی عدالتی شده حالا آمدین میگویید فقط نیرو های شرکتی استخدام می‌شوند این بزرگترین ظلمی است که در سایر نیروها ی طرحی اجرا می‌کنید متاسفم این نیروهای شرکتی تازه آمدن سر کار خدا را خوش نمیاد من بیچاره چندین سال بلاتکلیف بودم نیروهای شرکتی تازه سرکار بیایند استخدام بشوند ما پارتی نداریم خدایی بالا وجود دارد تماس همراه بنده 09156771909

نظرات بسته شده است

آخرین اخبار