گل محمدی:

آخرین باری باشد که برای پنالتی زدن جروبحث می کنید!

پرسپولیس در بازی با گوای هند دوبار صاحب پنالتی شد که باز هم شاهد جروبحث و چانه زنی دو بازیکن این تیم بر سر نواختن این ضربه بودیم!

به گزارش اندیشه معاصر؛ با وجود آن که پیش از مسابقه اعلام شده بود مهدی ترابی پنالتی زن اول تیم است، در دقیقه ۱۸ محمد حسین کنعانی زادگان جلو رفته و توپ را از شماره ۹ پرسپولیس گرفت.

یحیی گل محمدی اما اجازه پنالتی زدن به مدافع ملی پوش تیمش نداد و دستور داد مهدی ترابی پشت توپ بایستد. هرچند این ضربه پنالتی گل شد اما ضربه پنالتی بعدی تیم فوتبال پرسپولیس در دقیقه ۴۱ با ضربه کنعانی زادگان تبدیل به گل نشد. این اتفاقی بود که پیش از این درلیگ برتر هم میان امید عالیشاه و محمد حسین کنعانی زادگان در دیدار با نفت مسجد سلیمان پیش آمده بود که آن ضربه هم توسط شماره ۲ پرسپولیس هدر رفت.

از هند خبر می رسد که این اتفاق به شدت باعث عصبانی شدن یحیی گل محمدی شده است. سرمربی باهوش و با دیسیپلین تیم فوتبال پرسپولیس خطاب به شاگردانش در رختکن گفته؛

«از این به بعد دیگر نبینم با یکدیگر بر سر زدن ضربه پنالتی جرو بحث کنید. پنالتی زن تیم را ما مربیان تعیین می کنیم و دست از این بچه بازی ها بردارید و…»