ورزشی

آخرین اخبار راجب پرسپولیس/پرسپولیس برای جذب سرمربی استارت زد

باشگاه پرسپولیس روز گذشته و با توجه اخباری که پیرامون عدم بازگشت مربی برزیلی مطرح شد برای انتخاب سرمربی جدیدش استارت زد

آخرین اخبار راجب پرسپولیس/پرسپولیس برای جذب سرمربی استارت زد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از روز۱۰۰ باشگاه پرسپولیس روز گذشته و با توجه اخباری که پیرامون عدم بازگشت مربی برزیلی مطرح شد برای انتخاب سرمربی جدیدش استارت زد.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

آخرین اخبار راجب پرسپولیس/پرسپولیس برای جذب سرمربی استارت زد

 

در روزهایی که خیلی‌ها پیش‌بینی می‌کردند اوسمار به ایران برنخواهد گشت و حتی علیرضا بیرانوند این موضوع را رسانه‌ای کرد، مدیران باشگاه تا حدی زیادی اطمینان داشتند که این مربی برزیلی قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد و اگر در این مورد وقفه ایجاد می‌کند خواستار افزایش رقم قراردادش است. در همین راستا وقتی بعد از ظهر روز گذشته خبر توافق اوسمار با بوریرام در رسانه‌ها مطرح شد، درویش و اطرافیانش حسابی غافلگیر شدند. در این میان باشگاه پرسپولیس خبر از تماس تلفنی درویش با اوسمار را داد و همچنان سعی کرد هوادارانش را به بازگشت این مربی امیدوار نگه دارد غافل از اینکه درویش خوب می‌داند اوسمار همچنان پرسپولیس را در آب‌نمک گذاشته تا اگر مذاکراتش با باشگاه‌های خواهانش خوب پیش نرفت شانس بازگشت به جمع سرخپوشان را داشته باشد.

اوسمار

آخرین اخبار راجب پرسپولیس/پرسپولیس برای جذب سرمربی استارت زد

باشگاه پرسپولیس روز گذشته و با توجه اخباری که پیرامون عدم بازگشت مربی برزیلی مطرح شد برای انتخاب سرمربی جدیدش استارت زد. اگرچه در روزهای اخیر تعدادی از ایجنت‌ها مربیانی را به نزدیکان درویش معرفی کرده بودند اما این مساله از روز گذشته شکل جدی‌تری به خود گرفت. در واقع از روز گذشته تلاش ایجنت‌ها برای معرفی یک گزینه مناسب برای جایگزینی احتمالی اوسمار آغاز شد. در این میان مدیرعامل پرسپولیس همچنان به برخی از گزینه‌های داخلی هم فکر می‌کرد که متوجه شد همچنان گزینه مدنظرش با مشکل مجوز مواجه است.

در روزهای آتی مذاکرات بین مسئولان باشگاه پرسپولیس با مربیان خارجی معرفی‌شده شکل جدی‌تری به خود خواهد گرفت. مساله‌ای که به‌طور حتم زمان‌بر خواهد بود و باعث می‌شود پرسپولیس دیرتر از زمانی که پیش‌بینی کرده بود وارد بازار نقل و انتقالات شود

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : روز100

مطالب مرتبط