اخبار اقتصادی

آخرین اخبار درباره ی ارائه انواع وام‌ توسط بانک‌ها/ از ۲۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان

وام ازدواج، مشهورترین تسهیلات بانکی است؛ اما وام ودیعه مسکن، وام فرزندآوری و طرح‌های رنگارنگ بانک‌ها در قالب وام قرض‌الحسنه نیز

وامی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از تجارت نیوز وام ازدواج، مشهورترین تسهیلات بانکی است؛ اما وام ودیعه مسکن، وام فرزندآوری و طرح‌های رنگارنگ بانک‌ها در قالب وام قرض‌الحسنه نیز برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

آخرین اخبار درباره ی ارائه انواع وام‌ توسط بانک‌ها/ از ۲۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان

وام ازدواج، مشهورترین تسهیلات بانکی است؛ اما وام ودیعه مسکن، وام فرزندآوری و طرح‌های رنگارنگ بانک‌ها در قالب وام قرض‌الحسنه نیز حالا شهرت زیادی به هم زده‌اند.

وام ودیعه مسکن بدنام است، چون می‌گویند بانک‌ها مستاجران را تحویل نمی‌گیرند؛ ولی وزارت راه و شهرسازی مامور سروسامان دادن به بازار مسکن شده و ظرف یکی دو سال اخیر تلاش کرده با راه‌اندازی سامانه خودنویس، صدور کد رهگیری رایگان و تصویب قانون ساماندهی بازار زمین، مسکن و اجاره بها، از آشفتگی وضعیت بکاهد. متقاضیان هم پی برده‌اند افزایش رقم وام مستاجران به ۲۰۰ میلیون و دسترسی آسان به کد رهگیری رایگان، رفته‌رفته بخشی از کدورت‌های قدیمی را مرتفع خواهد کرد. اگر احساس می‌کنید هنوز کینه به دل دارید، این نوشته ممکن است علاوه بر وام ودیعه مسکن، نظرتان را درباره پنج وام مشهور و پرطرفدار دیگر تغییر دهد.

وام

آخرین اخبار درباره ی ارائه انواع وام‌ توسط بانک‌ها/ از ۲۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان

وام دهه شصتی‌ها؛ حداکثر ۵۰۰ میلیون

وام دهه شصتی‌ها به متولدان اول فروردین ۱۳۶۰ تا ۲۹ اسفند ۱۳۶۹ پرداخت می‌شود که هنگام ثبت‌نام ساکن روستا یا شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت هستند.
وام ازدواج دهه شصتی‌ها روی‌هم‌رفته ۵۰۰ میلیون تومان است. ۱۰۰ میلیون تومان برای ازدواج اختصاص پیدا می‌کند، ۲۰۰ میلیون تومان برای خرید اقساطی جهیزیه است و ۲۰۰ میلیون تومان دیگر تحت عنوان وام اشتغال پرداخت خواهد شد.

ثبت‌نام وام دهه شصتی‌ها در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می‌شود و بازپرداخت آن با کارمزد چهار درصد انجام می‌شود. اولویت پرداخت وام دهه شصتی‌ها با زوجینی است که زودتر ثبت‌نام کرده باشند؛ اما بانک تنها تا وقتی بودجه‌شان ته نکشیده، بدون محدودیت وام دهه شصتی‌ها پرداخت می‌کند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط